Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A körzeti orvosok mit csinálna...

Mircsi54 kérdése:

A körzeti orvosok mit csinálnak!Több napon keresztül telefonálhat az ember,állandóan foglalt. Hippokrateszi esküvel hogyan állnak az orvosok? Értem én hogy járvány van és félnek De mit szóljónak a bölcsis nénik az óvónők

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Köszönik szépen jól elvannak az esküvel Nem nagyon zavarja őket :(
2021. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Az még a jobbik eset, ha foglalt, legalább a páciens azt hiheti, hogy folyton dolgoznak. De mit gondoljon az, akinél kicsengést jelez a telefon, de fel sem veszi a másik oldalon senki ?
2021. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Csatlakozom az 1-es válaszadóhoz. Nagy ívben tesznek Rád. Persze mindenki telefonál, mert személyesen nem mehetsz máshogy, csak ha kértél időpontot. Receptet csak telefonon keresztül írass fel, mert ezért ne menj be a rendelőbe! Ja, közben telefonál a gyerekem, az anyám, a tesó, velük is kell beszélni. Tehát miért foglalt állandóan a rendelő vonala? Talán ebben az időszakban bővíteni kellene a vonalak számát, fel kellene venni + egy alkalmazottat, aki esetleg a telefonhívásokat tudja fogadni.

Mondaná Meryl Streep: - Ennyiiii!

2021. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Értem,hogy sok a gyógyszer felirató beteg,.de miért nincs lehetőség email írására,ebben az agyon számitógépezett világban? (egészség ügyben)Nálunk 2 rendelő van egymás mellett.Az egyik orvos mindig távol van .Azaz egymást helyettesitik. Mitől félnek,hisz beteggel sosem találkozna ?
2021. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Ezért szoktam emailben jelezni, hogy mit szeretnék. Receptet felküldetem a felhőbe, ha beutaló kell, vagy egyéb, akkor is ott kérek időpontot. Tapasztalatból mondom, mikor bent ülök a rendelőben folyamatosan csörög a telefon, de ha minden esetben felveszi, akkor nem tud azzal foglalkozni, aki épp ott van. Az asszisztens próbál mindent elintézni, papírmunka, kérések stb. De neki sincs kettőnél több keze és füle, hogy örökké telefont kapdosson fel.
2021. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha lenne e-mail cím, ahova írjak, akkor én is írnék, de nincs! Vagy írhatnék én is a felhőbe, de akkor lehet hogy Wuhan-ban szedik le onnan.
2021. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy most is a házi orvosoknál, anno az Ezo TV-ben is távgyógyítás volt, de ott legalább felvették a telefont.
2021. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!