Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Betört már mobil vagy tv...

Betört már mobil vagy tv képernyő neked vagy ismerősödnek? hogyan történt?

Figyelt kérdés
nekem haverom több mobilt földhöz vágott már :p lassú volt játék közben és ideges volt. unokaöcsém betörte a 165 centis nagytévét egy jwtékot dobált és eltalálta. laptop képernyőt én véletlen egy üdítőt dobtam neki,biciklit toltam,és úgy vettem elő a mobilt megnézni hány óra mert elkések,és nekiütődött a betonnak. nálatok mi volt,hogy történt?
márc. 31. 01:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Multkor ültem és combomra raktam a telót és közben etettem a macskákat és leesett betonra a samsung telefonom. Betört kicsit a bal felső része de ugyanúgy reagál meg minden. Semmibaj. Annyira nem izgat mert nemsoká leakarom cserélni.
márc. 31. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tört még be.
márc. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen telefonom kėpernyöje le esett a köre és totálisan tönkre ment.
márc. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem tört még be telefonom. Vigyázok rá. Majd ha saját zsebre megy a dolog, egyből súlyozódni fog, mi mennyit is ér és mennyire vigyázunk rá...
márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerős tévét. Felújítottak, letették az ajtó mellé. Valaki aki nem tudta hogy ott van kinyitotta az ajtót és felborult.
márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A régi iPadom ablakát sikerült betörni.

Kifordult a kezemből, pont a sarkára esett és picit megnyomódott a keret ami megfeszítette az üveg előlapot.

Ilyen ismerősöm nekem is van aki törve-zúzva vezeti le a feszültséget. :D Kinyitotta a laptopját teljesen :D

márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem azért veszem, hogy összetörjem.

Vigyázok rá, nem dobálom, nem viszem magammal zuhanyozni, stb.

márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nyilván senki nem azèrt veszi,hogy összetörje,mindenre vigyázunk,de elég egy rossz pillanat,ja fèrjem is rátérdelt a mobiljára,mikor a gyereket akarta felvenni,betört,azóta villog. és aki fellökte az ajtóban a tévét felújításkor,végül mi lett? bele kell fizetnie,,? vagy nem?
márc. 31. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!