Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A windows 10-nél a képernyőkim...

A windows 10-nél a képernyőkimélő képek sorrendjében,miért jelennek meg oda nem illő ábrák-kisméretben ??

Figyelt kérdés

#képernyő kimélő alkalmazás
febr. 5. 17:19
 1/9 Szirty ***** válasza:
Mert valószínűleg nem a kívánságaid, hanem a parancsaid szerint működik.
febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kijelölt (alapesetben Képek) mappába kerültek más képek is valahonnan.
febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de ezekkel nem érek semmit.1-es,nem értem a válaszod,eddig évek óta működött rendesen/a nyaralási képekből váltogatott/nem csináltam semmit,nem adtam semmilyen parancsot!!!! 2-es,a képek mappába nem került általam semmilyen más kép!!! Ezek az ábrák nem nevezhetők képeknek.A monitor közepén megjelenik egy 5 cm x 5 cm-es sárga szinü kocka,vagy egy kb.6 cm-es háromszög,benne egy felkiálltó jellel,meg hasonló valamik.Váltogat 7-8 képet,majd megjelenik egy ilyen valami ábra,aztán megint jön 8-10 nyaralási kép,majd megjelenik egy kör.Ezek mindig a képernyő közepén és max.6-7-8 cm nagyságuak.Ugyhogy ez a két válasz nem magyarázza meg a jelenséget!!Azért köszönöm.Üdv.
febr. 6. 09:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért én megnézném még egyszer azt a mappát. Lehet, hogy a nyaralási képek nem pont a Képek mappában vannak, hanem alatta.
febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,megnéztem a mappát,de ezek az ábrák,hogy kerülhettek oda,ez a kérdés.A képernyő kimélő beállitása az " E " adattárból váltogatja a a képeket,ami az elmult évek külföldi és belföldi nyaralási képeket tartalmazza,semmi mást!Egy éve nem tettünk fel új nyaralási képeket,de pár hete megjelentek ezek a hülye ábrák !! Erre keresném a választ,de úgy érzem két malomban őrölünk.Azért köszönöm.
febr. 6. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdezted, hogy hogy kerültek ábrák a nyaralási képek közé. Mindenesetre ki lehet törölni őket. Talán ez lett beállítva a böngészőben letöltéshez.
febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szirty ***** válasza:

"Ugyhogy ez a két válasz nem magyarázza meg a jelenséget!!"


Az hogy eddig semmi baja nem volt és évekig jól működött, továbbá az hogy nem raktál semmit szándékosan, évek óta nem raktatok nyaralási képet oda, nem magyarázza meg hogy nem az a baj amit leírtak.


A helyett kötném az ebet a karóhoz és meggyőződve hangoztatnám hogy márpedig minden jó de mégse jó, én megnézném a képernyőkímélő beállításait.

De nem felületesen ahogy fent leírtad: " E " adattárból váltogatja a a képeket" hanem _pontosan_.

Honnan veszi a képeket és abban a mappában ahonnan veszi pontosan milyen képek vannak (pl. egy képnézegetővel végigpörgetném az _összes_ képet).


Szóval valamit tenned is kellene a megoldás érdekében nem csak azonnal lepattintani az összes lehetséges választ hogy biztos nem az a baj!

febr. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Ezek semmit nem segitettek.!Szerintem nem értettéket,hogy mit kérdeztem??Ezek a válaszok semmit nem segítettek!De azért köszönöm a válaszokat !
febr. 7. 16:54
 9/9 Szirty ***** válasza:

Tulajdonképpen milyen válaszra vársz te ott a gép előtt ülve ami elfogadható lenne a számodra?


Magic button? Nyomd meg a Ctrl-Shift-Alt-Scroll lock gombot egyszerre és jó lesz?

Járj utána a tippek alapján amiket kaptál! Fektess energiát a probléma megoldásába a durrogás helyett! Adj információt a problémával kapcsolatban.


Nem megy? Akkor hívj valakit aki meg tudja nézni a gépedet mi lehet a gond, csináld meg magad vagy élj együtt a problémával.

Nagyjából ezek a lehetőségeid vannak.

febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!