Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyit érhet az órám és...

Mennyit érhet az órám és mikori gyártmány? (Fotó)

Figyelt kérdés

Tulajdonosa meghalt, így lassan egy éve tudhatom a magaménak. Műholdvezérelt, titánból készült, a hátlapja is abból van. Nem tudom mikori gyártmány, az is lehet hogy majdnem annyi idős mint én, mivel neten nem igazán találtam ugyanilyet, csak hasonlókat…

Nem akarom eladni, csak érdekel.


[link]


[link]



márc. 31. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

1995-2000 közötti, német gyártmány japán szerkezettel, elvileg rádiójel-vezérelt, nem műhold.


Nehéz eladni, párezer ft max.

márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ujonnan kb. 15e forint, hasznaltan a fele se. Amugy sem muholdvezerelt, hanem radios, ami Magyarorszagon inkabb hatrany, mert elegge a veteli korzet szelen vagyunk.
márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1# 1995-2000 közötti, ez biztos? Ennek amúgy örülnék, mert szeretem a nálam idősebb régiségeket. :D
márc. 31. 10:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
pfff... nem egeszen 30 eves cucc az minden csak nem regiseg, foleg hogy egy tomeggyartott, olcso karorarol van szo. Az itthoni mikrosutom is lassan 25 eves, megse neveznem regisegnek.
márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

"szeretem a nálam idősebb régiségeket"


De cuki vagy!


Nem ilyenekre szokták használni.


😘

márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem régiség, hanem egy emléktárgy. Használd vagy tedd el emlékbe, nem éri meg eladni.
márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem régiség, mivel a mai világban minden elromlik pár év után. Van egy 6 éves órám, amit 30 ezerért vettem, de már rég nem működik… Egyszer próbáltam okosórával tengetni mindennapjaimat, állandó töltögetés, stb, és 2 évig működött… Telefont is 4-5 évente cserélni kell. Én megszoktam, hogy minden sz@r. Erre hozzám került ez az óra és most kiderül, hogy idősebb nálam. Számomra ez egy csoda…
márc. 31. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!