Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mobilinternet megosztással...

Mobilinternet megosztással való probléma, mi a gond?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, ha bután fogalmazom meg a kérdést, be kell vallanom, nem igazán értek ehhez, ezért is szeretnék hozzátok fordulni, hátha valaki jobban jártas ebben.

Lassan két éve van gigaerős korlátlan mobilinternetem a Telekomnál, azonban amikor megosztom a netem, nem működik megfelelően másik eszközön. Homeoffice-ban dolgozom, vagyis nagyon fontos az, hogy megfelelő és stabil internetkapcsolattal rendelkezzek, azonban ez nem feltétlenül akar jól működni.

Észrevettem azt, hogy hétvégente (péntek,szombat,vasárnap) képes normálisan vagy inkább tűrhetőbben menni a netem, de a hét többi napján ez nem teljesül.

Beszélhetünk itt parcella túltelítettségről esteleg? Egy zsúfoltabb környéken lakok, kollégium is van a közelemben, lehet, hogy az lefogja a dolgokat, vagy mi történik? Érdemes szerintetek a szolgáltatóval felvenni a kapcsolatot ilyen problémával?

Volt, hogy már beszéltem velük, hogy nézzenek rá a netemre, de semmit nem találtak, ami miatt ne működhetne jól.

Szolgáltatót kellene váltanom szerintetek? Vagy mi lehet itt a fő probléma?


Előre is köszönöm válaszaitokat!


ápr. 7. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs korlátozva a hotspotod? Van olyan szolgáltató amelyik korlátozza a hotspot sebességét.
ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Speedtest miket mutat?
ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!