Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adott egy Windows 7 - es pc...

Adott egy Windows 7 - es pc amin van elég sok adat és minden, hogyan tudom Windows 10 - re frissíteni úgy h minden adat megmaradjon ? Ha ki választom Windows 10 telepítés közben azt a lehetőséget h az adatokat pendrive - ra mentése, működik ?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a tuti, ha az adatokról kézzel csinálsz egy másolatot külső adattárolóra. Ezt mindentől függetlenül érdemes amúgyis, ami csak egy példányban létezik az nem fontos. Amúgy meg ha a Win 7 alól indítod a Win 10 telepítőt felajánlja, hogy frissíti. Ilyenkor minden marad ahogy van.
ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit el lehet menteni kézzel, azt mentsd el, még a böngészők, és azok kiegészítői között is van olyan, amit még szinkronizálás esetén sem ment a felhőbe. Menj végig minden alkalmazáson, amit használsz, hogy mi kell belőle, pl. konfigurációs fájlok, plusz a saját dolgaid.
ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
ápr. 29. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tuti, mert Windows. Kézzel mentsd ki az adatokat, az a biztos. Egyébként meg amin fut a 7, arra nem érdemes 10-et tenni, mert a 7 az utolsó használható vindóz.
ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Ilyenkor értelmesebbje hozzáteszi, hogy pl. szerintem. Ahhoz képest elég sokan átváltottak úgy 2020 előtt, amikor még elég sok program és hardver támogatta, tehát maradhattak volna. Szerény véleményem szerint szép ugyan a Win 7, de rég eljárt felette az idő.
ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 én a lejárata után 5 hónapig használtam még a 7-et, utána is csak azért váltottam, mert kidurrant pár kondi az alaplapon (AM2-es volt), így az akkor elérhető lejgobbra, AM4-re váltottam, az meg már nem kompatibilis a 7-el, max nagyon az eleje, de már akkor is a végét járta ez a platform, most meg már van jobb is, de elég jó lesz ez nekem még 10 évig, amikor ez elfüstöl és addigra lesz már még egyel jobb platform is.
ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Thunderfairy ***** válasza:

Kedves 4-es.


Ami gépről most irok azt úgy vettem régen hogy Win 7-et kértem rá az üzletbe. Azt mondták hogy Win 10-et tesznek rá. Tehát igy rákényszeritettek egy váltásra. Azotta áldom a sorsot hogy megismerhettem a Linux Mint operációs rendszert. Most már csak a Linux-ot tudom elképzelni magamnak mint operációs rendszer. Linux alatt mindenbe én döntöm el hogy mi hogyan legyen a géppemel. Remélem mindig meg fogom tudni oldani hogy Linux-ot használhassak.


Csak a Linux a jó rendszer.

máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!