Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Yettel otthoni internetnél...

A Yettel otthoni internetnél tényleg úgy van 3 hónap ingyen, hogy visszamenőleg ki kell fizetni egyben a negyedik hónapban?

Figyelt kérdés

A yettelnél úgy hirdetik az OtthonNetet, hogy 3 hónapig ingyen, és ezalatt visszavihetem. Valaki itt írta, hogy ez náluk úgy volt, hogy a negyedik hónapban visszamenőleg ki kellett fizetni egy összegben a 3 hónapot, és az ingyenesség csak arra vonatkozik, ha visszaviszed a 90 napos próba alatt, és hogy ezt sehol nem jelezték előre, csak akkor derült ki, amikor már fizetni kellett.

Én sem találtam semmi erre utaló infót. Ez tényleg így van? Vagy csak kamuzott, aki ezt mesélte? Van valakinek ezzel tapasztalata?



ápr. 7. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell kifizetned, a 4. hónaptól fizeted a választott csomag díjat
ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nála valami más probléma lehetett. Pl feltétel az e-Komfort csomag. Ha nincs, akkor nincs 0 forintos akció sem. De egyéb más okból is elutasíthatják a kedvezményt. Szerződéskötéskor rá kell kérdezni a feltételekre, kérd írásban a tájékoztatást.


"Próbáld ki OtthonNet szolgáltatásunkat és az első 3 hónapban nem kell havidíjat fizetned, valamint ha mégsem lennél elégedett a szolgáltatással, kötbérmentesen visszahozhatod 90 napon belül.


A 3 hónapig 0 Ft havidíjú promóció 90 napos visszavételi lehetőséggel az OtthonNet tarifacsomagra érvényes, lakossági ügyfelek számára, 2023. szeptember 12-től visszavonásig. A tarifacsomag kizárólag a normál felhasználás Szabályainak betartása mellett használható. A tarifacsomag havidíja az e-Komfort csomag feltételeinek teljesítése esetén kerül alkalmazásra."

ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mad Max2 ***** válasza:

Nekem van yettel otthonnetem az 5g féle


Az első 3 hónapban 0 forintot kellett fizetnem, még a modem bérleti diját se kellett kifizetni erre a 3 hónapra.


Valószínű ha te a 89. napon akarod vissza vinni akkor erre van valami apróbetüs rész hogy ki kell fizesd, ne az legyen hogy 89 naponta lemondod aztán újra kötöd és igy ingyen netezz a végtelensáégig...:)

ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az első 3 hónapban történő felmondás kötbérmentességgel jár, azaz azt a díjat nem kell megfizetni, ami egy hűségszerződés felmondásával jár. Ami jelentkezhetett az a szerelési díj. Korábban az OtthonNet Pro csomagnál volt, hogy a leszerelésért (a 3 hónapon belüli visszamondásnál) szerelési díjat számítottak fel, ami kb. 30e Ft volt. (Ha jól emlékszem). Ránéztem most a honlapjukra, de nem találtam ilyet. Vagy kivezették, vagy nem kerestem eléggé, de érdemes rákérdezni, vagy jobban megnézni. A lényeg, hogy a kötbér és a szerelési díj, ami különbséget okoz.
ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!