Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy beállítom...

Miért van az, hogy beállítom tinderen a maximális távolságot és nem olyanokat dob be?

Figyelt kérdés
Nem értem az alkalmazást őszintén.. beállítom maximális távolság 70km-re erre bead ilyen 180-200+km távolságú személyeket. Valamint amikor nekem egy adott ember profiljában azt írja 1-10km-re van az illető, matchelünk, beszélünk erre akkor írja a profil hogy sokkal több km. Valamint az is full ködös nekem miért dob be egyes embereket 20x ha balra húzom(?!)

ápr. 10. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Mert egy kaki, egyszerűen em működik a szűrő

Szerintem ne tinderezz, 70% a férfiak aránya az appon, ha csak nem vagy valami extra jóképű úgy sem találsz ott csakt

ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csajt*
ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, próbálok ismerkedni de eléggé zavar ez, valamint hát a sok komolytalan kapcsolatokat akaró férfi de az már mellékes a témát illetően
ápr. 10. 23:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja hát akkor a legjobb a tinder mert nagyon sok pasi jut egy nőre, a szűrő szar az másnak se működik
ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem sokra megyek vele, nőként más, nem húzok minden szembejöttet jobbra akit meg igen azzal se lehet semmire menni
ápr. 11. 00:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha ez vigasztal pasiként nincs egy matched sem hiába húzol mindenkit jobbra :) már értelmes pasi nem is jár tinderre semmi értelme, esélytelen


Amúgy még megnézheted az fb társkeresőt ott kevesebb az aki csak szexre megy

ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja de ott nem emlékszem van e területre szűrő viszont az ilyen chat oldalakon is nagyon sok pasi jut egy egy nőre azokat is meg lehet próbálni
ápr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A beállításoknál a távolságnál van egy pipa, hogy csak ebben a tartományban.
ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!