Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 18 éven alúl a futár átadja a...

18 éven alúl a futár átadja a elektromos cigibe a liquidet? részlet lent.

Figyelt kérdés

Előre leirom ez az én döntésem én testem és én egészségem!

Na most, hogy bejött romániába ez az új szabály, hogy már e cigit/liquidet egyéb ilyen dolgokat nem lehet easyboxba rendelni és ha házhoz rendelem elvileg megjelölik, hogy dohánytermék van a csomagban és ha kártyával előre kifizetem akkor átadja a futár vagy sem?(Nem most rendelek először csak eddig easyboxba rendeltem)Csak át kell adja ha ki van fizetve nem?


ápr. 12. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én magyarban élek, de én postapontra szoktam rendelni, a liquidet. Amikor nem voltam 18, akkor se kérdezték a koromat, mitöbb a csomagoláson nem láttam volna, hogy meg van jelölve, hogy dohány. De ha azóta változtattak rajta (1 éve) akkor nem tudom.
ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne fizess előre, utánvétezz. Akkor a legrosszabb eshetőség hogy max nem veszed át és visszaküldik az eladónak.
ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

"ez az én döntésem én testem és én egészségem!"

18 éven alul nem! A szüleid felelősek érted!

A meg román vagy, akkor miért nem román oldalon kérdezősködsz?

ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
45%
Magyarul normálisan író embert nem románozunk, elvi alapon (nem a papír számít).
ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4

Köszönöm vannak még normális emberek

ápr. 12. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 30 éves korodban lélegeztetőre szeretnél kötve lenni akkor hajrá! Nem véletlen hozzák be a szabályt hogy az ilyen tudatlanokal megovják mint te vagy.
ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!