Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Macbook-ot ki kell kapcsolni...

A Macbook-ot ki kell kapcsolni használat után, vagy elég ha lehajtom a kijelzőt?

Figyelt kérdés
Eddig windows-rendszert használtam, azt minden alkalommal kikapcsoltam. A Macbookot is ki kellene kapcsolni?

ápr. 12. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Nem kell, a MacOs nem olyan f.s mint egy Windows.


1 hónapban 1x kikapcsolod az bőven elég, de az sem szükségszerű.

ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem fos a windows csak tudni kell használni. Ezt mondom úgy hogy Macbookom van. Én heti 1-szer újraindítom.
ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rendszert sem kell mindig kikapcsolni.
ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ladygaga2 válasza:
Én nem szoktam kikapcsolni, csak alvó állapotba teszem, mivel a nap folyamán nagyon sokszor használom, így feleslegesnek érzem azt, hogy használat után, vagy a nap végén teljesen kikapcsoljam, sokkal egyszerűbb csak felhajtani a képernyőjét, feloldani és egyből dolgozhatok rajta
ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem muszáj a Windowst sem kikapcsolni, vannak olyan PC-k amik évekig futnak leállítás nélkül, de én még a régi nyamvadt céges laptopommal is játszottam ezt hónapokig.


Maceken az alapbeállítás az, hogy képernyő lehajtásakor alvó módba lép a laptop (egyébként szerintem Windowson is). Alvó módban is valószínűleg elég sokáig bírja, de ilyenkor azért használja az aksit. Ha hibernál (vagy bármi hasonlót csinál, amit ott úgy hívnak), akkor elvileg "akármeddig" úgy maradhat. Mondjuk azt nem tudom, hogy a Mac-en a sleep, az nem-e ugyanaz, mint a hibernálás Windowson...

ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!