Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az elektronikus eszközöket...

Az elektronikus eszközöket áruló üzletek nagyon olcsó nem márkás tabletei vajon 2-3 évig elműködgetnének az alább kifejtett célokra? Van olyan, amit nagyon nem ajánlotok, vagy épp ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kb csak facebook-viber-youtube trióra használnám, amolyan anyuka-stílusban. Néha 1-1 mese a gyerekeknek, videotelefonálás a mamáékkal, és az ovi-suli-csoportban képek, értesítések megtekintése. Drágát nem tudok venni, és túlzottan nem is akarok, ezeket az olcsóbbakat nézegetem, de ami most van, az 6 éves, már nagyon igényli a cserét, a viber már állandóan lefagy, örülök, ha az időjárást meg tudom rajta nézni, és ha írnak az oviból messengeren, azt csak jó szerencsével tudom megtekinteni. :-)

Köszönöm a segítő hozzászólásokat!



ápr. 20. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem egészen tiszta... nincs okostelefonod? (Vagy már az is ennyire tré?) Mert én hasonló célokra (és sokminden egyéb másra) simán a telefonomat használom.
ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt, de már nincs. :-) És nem is szeretnék.
ápr. 20. 09:22
 3/5 A kérdező kommentje:
De kérlek csak olyan reagáljon, aki a kérdésemre válaszol. :-) Köszönöm
ápr. 20. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy sok köszönet lenne benne, én inkább vennék egy használt pár éves másod-harmadvonalbeli márkájút annyiért. Túl régit olyanból sem. Nem véletlenül kerül egy jobb darab 100 ezernél is többe, és az még mindig csak a középkategória.
ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
34%

Ez itt már rendszeres, úgy ugatják le a válaszolókat, mint valami kiszolgálókat.

Hogy megköszönni vagy valami...

Majd lesz nektek mesterséges intelligencia, az ember válaszolók pedig foglalkoznak valami hálásabb időtöltésssel.

ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!