Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Amelyik roller a minisegwayek....

Amelyik roller a minisegwayek.hu-n 237 ezer, az az Emagon miért 437 ezer? Mit hisz az Emag?😳

Figyelt kérdés

Itt csak 237 ezer:

[link]


Itt már 437 ezer:

[link]

Ja és még a leíra sem stimmel Emagon, mert az alapteljesítménye, csak 500W. Ugyan az a két roller, mégis ekkora árkülönbség van közte, ez mitől lehet?



ápr. 22. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

"Mit hisz az Emag?"

Nem az emag forgalmazza, nézd meg jobban!

ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
"Forgalmazza a(z): Eddo Garden Systems"
ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De attól még Emagon árulják, 200-al többért. Nem 10 ezerrel drágább, arra még azt mondja az ember, hogy oké.
ápr. 22. 12:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert van aki azt is megveszi csupán csak azért.
ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szabadáras kapitalizmus van, ezért kell tájékozódni. Én is vettem már úgy pl bárszekrényt, hogy a cikkszám alapján beütöttem a Google-ba és mindjárt a 105ezerből 70 lett.
ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megteheti ezért ennyiért adja.
ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5

De ott mégse 200 ezer ft volt a különbség. Mikor vettem az első rollerem (Xiaomi) a Média Marktban 160 ezer volt, beütve Google keresőbe, volt ugyanolyan 120 ezerért. Ilyen különbségek lehetnek.

Szóval ez a +200 ezer ft, egyszerűen vérlázító. Bicskanyitogató. Skandallum. Mondjuk a vevő részéről is nagyon butának kell lenni ahhoz, hogy valaki 437 ezerért megvegyen egy 500 wattos rollert, mert azok olyan 2-300 ezer közt mennek.

ápr. 22. 14:25
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Igen, valóban megbotrán(y)koztató, épp ezért ajánlom mindenkinek azt, amit magam is csinálok, hogy nagyobb értékű beszerzés esetén tájékozódom. Mert sajnos a mai világban szabadáras a kereskedelem, tehát kiteheti százmillió forintért is, max a kutya nem fogja megvenni. De ezek szerint a profitmaximalizálást úgy éri el, hogy van X tudatos vásárló van Y impulzív vásárló. Lehet, hogy így kevesebb darabot ad el, de a drágán vásárló balekból is van annyi, hogy megvan rajta a pénze.
ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Első link egy cseh cég, akiknek egyedi szerződésük van a kínai gyártóval, valószínűleg nagyobb tételben, jobb áron jutnak hozzá.

Másik egy román cég, még az is lehet, hogy a cseh cégtől rendelik. Vagy ki tudja, milyen áron jutnak hozzá.

Az emberek hajlamosak mindenben a szélhámosságot keresni, pedig sok esetben kiderül, hogy a kereskedő szívesebben adná olcsóbban (nagyobb forgalmat realizálva), ha tudná.

Szerintem inkább kérdés nem okos, nem számol a realitásokkal (meg úgy semmivel sem).

ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Jó sok időd van hogy ilyen hülyeségekkel foglalkozol, irigyellek.

Nem mindegy hogy ki mennyiért árulja?

Nézd meg hogy hol a legolcsóbb, és vedd meg ott.

ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!