Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos rollernek hány...

Elektromos rollernek hány bar-ra kell fújni a kerekét?

Figyelt kérdés

Nincs a leírásában.

10 colos a kereke, ülővezetéses, 85 kg vagyok. 3,5-4 bart hallottam másoktól, ez mennyire reális?



márc. 28. 22:50
 1/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

[link]


A korlát betartása mellett ez némi kísérletezés kérdése is (mint a kerékpárnál is).

Úgy érdemes beállítani, az adott testsúlyhoz (is), hogy használat közben legyen egy kis belapulás, így jól csillapítja a rázást.

Ne lapuljon nagyon, mert egy éles kátyúra vagy szegélyre történő felütés kárt okozhat benne, de nagyon feszes se legyen, mert az már kényelmetlenül ráz.

márc. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden gumi esetében rá van írva az abroncs oldalára egy -tól -ig érték. Azok közé tessék fújni! Nem tudjuk pontosan milyen abroncs van a te járműveden, úgyhogy pontosan nem tudjuk megmondani.
márc. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

10x2.75-6.5


Ez van ráírva a gumira.

márc. 29. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a mérete. Átmérő x szélesség.

Itt azt írja 3 bar:

[link]

A terepenek meg 2,5:

[link]

márc. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi 👍
márc. 29. 10:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább a psi-t nézd. Nekem 36psi az ajánlott. Ez általában egy átlagos, 70 kilós felhasználóhoz igazodik, én 40-re szoktam fújni, 80 kilóval.
ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os nem mindegy milyen mértékegységben van ráírva??

A 36 psi az kb 2,5 bar.

Értelmes gumigyártó ráírja van 3-4 féle mértékegységben is, hogy a parasztnak ne kelljen gugliznia.

ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!