Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kaputelefonunkoz én aktiválni...

Kaputelefonunkoz én aktiválni tudom azt a kis bilétás zseton nyitót,vagy kell a közös képviselő is?

Figyelt kérdés

Vettem két újat,hogy ne kelljen kódot pötyögni.

(A kód módosításhoz anno kellett a közös képviselő valami mesterkóddal)

Ehhez vajon?


ápr. 23. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerinted? :D

Ha nem kéne, akkor én is vehetnék egy szatyor ilyen cuccot és a fél városba bemehetnék velük ha önállóan fel tudnám programozni.

ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kapukódod ha nem tudod,akkor hogyan???
ápr. 23. 12:12
 3/9 47. ***** válasza:
A biléta azért van, hogy ne kelljen kód.
ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Felesleges volt venni, a közös képviselőtől kéred, illetve ő is elküldhet téged a házatok üzemeltetőjéhez, akik ezt intézik neked.

Úgy kapod kézhez, programozva.

Most jól megvariáltad, ha ezt elviszed, vagy megcsinálják neked, vagy ők adják, ki tudja. De nem azonnal, majd amikor ráér az ember, aki csinálja.

ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Saját üzemeltető,a képviselő civilben elektro-technikus.


Megoldódni látszik,délután ha hazaér,telefonál,és a mesterkód segítségével én is meg tudom csinálni,kis egyszerű magyarázattal.

ápr. 23. 13:46
 6/9 Aktív Szál ***** válasza:
A kaputelefonon sokszor rajta van az üzemeltető, de ha nincs, akkor a közös képviselőtől kérd el az elérhetőségét. Neki kell szólnod, majd ő ad felprogramozott bilétát, vagy ha szerencséd van, fel tudja programozni azt, amit vettél.
ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Aktív Szál ***** válasza:
73%
#5 Olyan házban nem szívesen élnék, ahol az üzemeltető simán kiadja a mesterkódot...
ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
56%

Furcsa hozzáállás, kiadni a mesterkódot, haveroknak, bárkinek.

Ilyen képviselőt kirúgni kellene inkább.

ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Vagyunk annyira,hogy megbízzunk egymásban!

(még tanuló lakatos koromban én csináltam a közös helyiségekben a kerékpár tárolókat,lezárókat,és a mai napig is sok vasas dolgot.)

ápr. 23. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!