Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy 11 éves gyereknek elsőáldo...

Egy 11 éves gyereknek elsőáldozásra jó egy Lenovo ThinkPad X 280??

Figyelt kérdés

ápr. 28. 18:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem sem volt jó ötlet, de semmilyen laptop, túl bonyolult egy 11 éves gyereknek egy asztali operációs rendszer, a sok gomb, "ronda" fekete, még abban sem vagyok biztos, hogy egy tabletnek örülne ennyi idősen, bár nekem nincs gyerekem. Amúgy pedig túl erős, ha érdekli is, ahhoz a pár egyszerű játékhoz, ami érdekelheti, mert gondolom a netre nem akarod felengedni.
ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Azt mondták a szülei hogy nem is játékra használja hanem internetezésre.
ápr. 29. 19:53
 13/20 A kérdező kommentje:
11# Miért lenne bonyolult?
ápr. 29. 19:53
 14/20 anonim ***** válasza:
Egy ikonra kattintani nyilván nem az, de az autóvezetés sem csak kormányforgatásból meg gázra taposásból áll.
ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha internetre akarja használni, az veszélyes! Egy gyerekek le kell korlátozni a rendszergazdai jogokat, vagy egy napon arra ébrednek a szülei, hogy pedofilok áldozata lesz! Ráveszik, hogy vetkőzzön meztelenre és az így küldött fotóit pénzért adják-veszik! Vannak gyerekzárak, szülői felügyelet, erre meg kell venni egy programok. NEM NEKI VALÓ A LAPTOP! Tablet vagy telefon, azzal jobban elszórakozna.
ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%
#15 Erre a legolcsóbb telefonon is rávehetik, közösségi oldalakra nem is lehet regisztrálni elvileg 13 vagy 14 év alatt, csak sok gyerek pár évet csalni szokott a születési évnél. Aztán persze felmerül később, hogy hol lehet átírni (a születési évet!). 11 évesnek nem való az internet. Néhány 18 évesnek sem...
ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Jobb, mint egy újonnan vett celeronos laptop, kisebb játékokkal megbirkózik simán.

máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszokat.

Amúgy nem ilyen Facebook stb.-re használná hanem youtube tanulás meg ilyen dolgok.

máj. 16. 19:21
 19/20 anonim ***** válasza:
EZ nem játékokra készült laptop, ezek üzleti laptopnak készültek.
máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Örültem volna anno egy normális gépnek, a 80-asok bőven jók ma is erre a célra. Nálam, infós egyetemen is bírja a strapát. Szóval hajrá;) Ha nem lesz játék, akkor tökéletes.


Kis kitérő:

Annyi, hogy ha cipelni kell, és kell a jó akksi, akkor kb. biztosan cserélni kell. Magánszemélyként valószínűleg már nem tudsz a gyártótól beszerezni (itthon), szóval marad az utángyártott, vagy az _elvileg_ eredeti Ebayes. Nekem utóbbival nincs gondom, de jól utána kell járni az értekelések alapján, hogy kitől vásárolsz.

máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!