Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung Crystal UHD vagy QLED...

Samsung Crystal UHD vagy QLED Tv-t érdemes választani 2020-21es modellek közül? Jelenlegi 11 éves Samsung FHD 32' tv cserélném 50-55' méretre.

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A szélesebb betekintési szög, a nagyobb fényerő, a durva kontraszt és az általános minőségérzet miatt csakis a QLED.
2021. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
LG Nanocell. Ezerszer jobb mint a Samsung és még olcsóbb is mint a nagy híres Qled.
2021. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a nanocell nagyon nem jött be, pedig direkt elmentem kipróbáltam, megnéztem, halott, kopott színekkel dolgozik a nanocell, és vakahogy nem jól oldották meg a nanocellák méretet sem, pedig elvileg az lg gyártja a legkisebb cellákat, de komolyan mondom, láttam a sok kis apró cellákat és abszolút nem esett jól szemre sem az egész.

Ez a nanocell az lg költséghatékony kategóriája, csak az a vicc benne, hogy az elfogadható képminőséget produkáló nanocellas tévék 400-600 ezer Ft között vannak.

Az olcsóbbak produkálják ezt a kopott színhatást.


Legelabbis én így láttam.

2021. aug. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!