Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fejhallgatót vegyek a...

Milyen fejhallgatót vegyek a telefonhoz ? Nincsen hagyományos jack bemenet rajta, csak egy c típusú, amin tölteni lehet. Vettem hozzá adaptert, de azzal nem működik a régi fülesem, másodpercenként megakad a zene a google assistant miatt.

Figyelt kérdés

Csak 1 bemenet van rajta, az is c-s.

Bluetoothos fülest meg nem szeretnék.

Nem akarom folyamatosan tölteni.

Milyen lehetőségek jöhetnek szóba?

Adapterrel nem akar működni, amint megmozdul az adapterben a kábel, megszakad és a google assistant-ot nyitogatja vagy recseg a zene.

Hiába próbáltam letiltani, nem sikerült véglegesen kikapcsolni.

Milyen c-s fülesek vannak amik jó minőségűek?

Milyen fajtákat ismertek?

Hol lehet ezeket megvásárolni /kipróbálni?



máj. 15. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A bluetooth-os fülhallgatót nem kell folyamatosan tölteni. Állandó használat mellett kb két-három hetente töltöm.


Egyébként hamar látni fogod, hogy erre kitalált, jó minőségű C-s fülhallgató sajnos nemigen létezik. Én is próbálkoztam vele, de a bluetooth-os sokkal jobb.

máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek közül esetleg? Drágák szerint rendeztem.

[link]

máj. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell adapter, eleve USB-C-s fülest kell venni.
máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!