Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nyomtatóból milyen márkájút...

Nyomtatóból milyen márkájút szoktatok venni?

Figyelt kérdés
Korábban vettem a Media Marktban egy HP márkájú nyomtatót (asszem 50 ezer volt), de 11 hónap után tönkrement, egyszer megjavították garanciálisan, aztán megint nem volt hajlandó nyomtatni, szóval nagy csalódás volt

máj. 25. 19:31
 1/9 Szirty ***** válasza:
0%
Lézert
máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
43%

Nem jelölted meg az igényeid.

Fekete nyomtatáshoz lézer a legjobb, hónapokra is ki lehet kapcsolni, nem szárad be.

De ez a másik igényjellemző, hogy milyen gyakran használod.

máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem epson van, de a piros tinta már vagy kétszer beszáradt a néhány év alatt mióta megvan
máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lézernyomtatót. Az enyém Samsung. Idén lesz 10 éves, és semmi baja sincs, kiválóan működik. És lehet hozzá tonert venni ma is. Az első nagyon gyorsan kifogyott, akkor vettem hozzá gyorsan kettőt, de még az egyik bontatlan.
máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Samsung lézerem volt amit xerox néven is forgalmaztak, nagyon gyorsan tönkrement, néhány száz oldal kinyomtatása után a laptovábbító mechanizmus romlott el. Azóta Brother-t használok, 7 éve vettem, kifogástalan.
máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Samsung. Megvan vagy 6-7 éve semmi baja.
máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
HP-val csak bajunk volt, Canon-ből most kettő is van és tökéletesen működnek.
máj. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
canon de tud másolni is scannelni is nem csak nyomtatni .
máj. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lepontozó idióták cáfolják tényekkel a leírtakat!
máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!