Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van valakinek a Digi tv-nél...

Van valakinek a Digi tv-nél 3-as csomagja (tv, telefon, internet)? Mennyire jó? A tényleges számla kb. mennyi havonta?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 16:42
 1/7 anonim válasza:
Mi nemrég váltottunk. 2 éves hűségnyilatkozatunk van, az első évben 3000 Ft + telefonbeszélgetések az ára. Utána a teljes árat kell fizetni ami ha jól emlékszem 6500 Ft + telefonbeszélgetés. Az internetből a gyorsabb csomagot választottuk (egyébként egy ezressel kevesebb lenne). Én meg vagyok elégedve vele. A telefonbeszélgetések ára hálózaton belül ingyenes, a helyi beszélgetés pedig kb. 3 Ft percenként.
2010. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem már 3 éve van, nagyon elégedett vagyok.

Nem tudom mire gondolsz a tényleges számla alatt.

A havidíjat kifizeted ha telefonálsz ha nem.

A telefonálás ára természetesen rajtad múlik.

2010. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy ez a 3000 tényleg ennyi + a telefonálás díja?

Csak azért, mert 1 éve T-home tripla csomagot kértem, ami 8000 Ft körül lett volna, de 11000 + telefonálás lett belőle. A telefonos ügyintéző sem tudta megmondani, miért nem annyi az összeg, mint amennyit a honlapon reklámoztak...

Szóval ezzel 13000 körül fizetek. Most kellene váltanom valamire.

2010. okt. 30. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne telefonos ügyintézővel foglalkozz, be kell menni személyes ügyfélszolgálatra a papírokkal.

Ha neked kedvezmény JÁR, és mégis többet FIZETSZ, akkor az neked KÁR. Ugyanis így többet számláztak mint ami jogos.

Ezt ne hagyd annyiban. Vissza kell hogy térítsék, ha nem is kifizetés, de jóváírás formájában.

Sajnos megesik az ilyesmi, de szedd össze a papírjaid, ha van az akciós díjat hirdető szórólapod vagy bármi ami bizonyítja a kedvezményes díjat azt is vidd magaddal.

Reklamálhatod a számlát, ha nem jutsz semmire, akkor egy levélke a fogyasztóvédelem felé nem kerül sokba, érdemes pár mondatban leírnod a panaszod. Csodákra képesek.

2010. nov. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Első vagyok

Mi is T-home-nál voltunk + vezetékes telefon más szolgáltatónál. Most kb 10 000 Ft marad a zsebünkben havonta + kaptunk sokkal gyorsabb internetet. Szerintem érdemes megkockáztatni és két éves hűségnyilatkozatot aláírni a diginél.

A telefonszámlánk havonta 200-300 Ft. A vonalas telefont nem szoktuk nagyon használni, de úgy vagyunk vele, jó ha van. Az ismerőseink áttértek a digi szolgáltatóhoz így a velük folytatott beszélgetés ingyenes.

Gyakran megyek el az irodájuk előtt, sokszor a sor az utcán van, nagyon sokan térnek át hozzájuk.

Igen és amikor a bekapcsolás megtörtént az összes kábelt jó minőségű kábelre cserélték a lakásban is.

2010. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is ilyen van.

TV 1250ft

Net 1750ft

és volt 1056ft telefonszámlám.

Ez 130 perc Digis beszélgetés (ingyenes)

35 perc helyi vezetékes,

35 perc mobil hívásból állt.

Hogy tudjál viszonyítani.

Szerintem a legolcsóbbak. Én 2 éves hűséget kötöttem, így

egy évig lesz 3000 ft a havidíj, utána meg visszaáll az aktuális díj, ami most kb. 5400 ft. (Ha jól emlékszem.)

Dunaújvárosi vagyok, és itt azt mondják, majdnem meghalt a UPC, annyian váltottak. A város közeli településen élő családi házasok kénytelenek velük szerződni, mert a Digi nem visz oda kábelt, - nyilván nem éri meg neki,- de a városiak nagy része váltott. Soha nem volt bajom a nettel, bár a vezetékes vonal netes, el is mondják, hogy biztonság kedvéért legyen mobilod is, mert előfordulhat, hogy csúcsidőben nincs vonal. Én ilyet még soha nem tapasztaltam. Mondjuk néha visszhanzik, de akkor letesszük, és újra hívjuk egymást. Digin belül ingyen van! :)

2010. nov. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
G.G.M.M
2013. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!