Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a T-Home...

Mi a véleményetek a T-Home hármas szolgáltatásáról? (tv, internet, telefon)

Figyelt kérdés
Mennyire vált be akinek ilyen van? Az internetszolgáltatás mennyire stabil?
2011. márc. 24. 10:29
 1/10 anonim válasza:
100%
Az internetük szhar. Budapesten lehet jó, de az ország többi részén kivétel nélkül a legrosszabb. Lassú, és sokszor nincs is. Nekünk volt , hogy 2-3 hétig délutántól nem volt net.
2011. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Mi Bp-en lakunk. XVII. kerület. Délután 5- este kb. 10-ig a net használhatatlan. Eddig kb. háromszor jelentettem be, valamennyiszer leráznak azzal, hogy el van törve egy kábel a házban. Mikor visszakérdezek, hogy pl. 12 órakor miért nincs eltörve a kábel, akkor elkezdenek mindenféle műszaki sódert nyomni. Kértem, jöjjenek ki este 6 körül, mert a szerelő délben nem fogja érteni (tapasztalni) a problémám. ÁÁÁÁÁÁ, nekik 6-kor már nincs munkaidejük.

Egyszóval teli van velük a t*köm... Telefonunk nincs, a tv működik.

Ja és mivel a net kábelen jön, és régen a tv is ott jött (aminek semmi baja nem volt) ezért nem is értem ezt a törött vezeték dumát.

Nyilván egyszerűbb hárítani mint megoldani...

2011. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az első véleményét. Az internet nem ér semmit, lassú, gyakran lefagyott, és előfordult, hogy nem is volt.

A TV-re is igaz, hogy lefagyott, akkor ki kellett húzni meg vissza a beltérit. Ja és a beltéri sok áramot is fogyaszt, ha bekapcsolva hagyod akkor is, ha nem nézed a TV-t.

2011. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
53%
Sosem volt olyan,hogy nem volt netem.Pedig faluban lakok,online szerepjátékokkal játszok(több kliens+valami böngésző),nem lassult be, nem szakadt meg,3 gép megy róla.Tévézni havonta 1-2szer szoktam ,azzal se volt gondom(miután normálisan beállították,ez másodszorra sikerült nekik,viszont még a bejelentés napján megjelent a szerelő).Telefon szintén nem játszik nálam.
2011. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok T-Home ügynök, de én nem panaszkodom. Vidéken (Dél-alföld) lakom, hármas kedvezményem van. 15 megabites a net, van IP TV, meg alap telefon. Ez havonta kb. 11 ezer Ft. A net sebességével mifelénk nincs baj. Időnként előfordulhat, hogy műszaki okok miatt minden elmegy, de 2-3 óránál több egyhuzamban még nem volt. Ilyen havonta max. egyszer fordul elő. Az biztos, hogy az Inviteles ADSL-nél csak jobb lehet:)
2011. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 csapacsupa ***** válasza:
Vidéken lakon az ország nyugati csücskén és nekünk is hármas előfizetésünk van. Minden stabil, jó. Ha néha mégis valami hiba van, akkor akár szombaton este 8-kor is felhívhatom az ügyfélszolgálatot és intézkednek is. Én meg vagyok vele elégedve.
2011. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, engem is elsősorban a net érdekelne...nem tudom. Még gondolkodom rajta. De köszi mindenkinek ;)
2011. márc. 24. 18:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Az internet állandóan lerohad, de amióta UPC-re váltottam, nincs gond. És még olcsóbb is...
2011. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekeünk eddig a TV (bár azt nem nagyon használjuk)az internet (WI-FI is) és a telefon is tökéletesen működik kb 1 éve van hármas elő fizetésünk. bÁR MI BP-en lakunk.
2011. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
G.G.M.M!! (Golden Gang MosonMagyaróvár)
2013. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!