Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kerül pénzbe a facebook...

Miért kerül pénzbe a facebook a telefonomon?

Figyelt kérdés
Van egy előfizetéses 30-as lg pop telefonom, felregisztráltam facebook-on, kaptam sms-t, és mikor rámegyek az ingyenes linkre kiírja, hogy költségekkel járhat. Barátnőm simán rá tud menni a linkre, teljesen ingyen, és bejelentkeznie sem kell. Vajon én szúrtam el valamit? :/
2010. okt. 31. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
m.facebook.com-ot küldte el linkbe vagy 0.facebook.com-ot? a 0.facebook.com az ingyenes
2010. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Akkor jár költségekkel, hogyha képeket töltesz le és fel.
2010. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

0.facebook.com-ot küldte


Az az érdekes, hogy semelyik ismerősömnek sem kell bejelentkeznie mikor kapcsolódik. Nekem meg ugyanúgy kéri a felhasználónevem, meg a jelszavamat is...

Úgyhogy tuti, hogy eddig nem ingyenesen használtam...:/ fenébe...

2010. okt. 31. 10:53
 4/10 anonim válasza:
már egy csomó ilyenről hallottam hogy egy ideig ingyenes az fb, és utána fizetőssé vált. szerintem ez csak az előfizetéseseknél van hogy fizetős, nem tudom miért :S
2010. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
rosszul van beállítva a net a telódon
2010. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát ez így tök gáz....most is próbálgatom de semmi...na majd mindjárt felhívom őket...
2010. okt. 31. 11:03
 7/10 anonim ***** válasza:

nem minden böngészővel működik, pl az Operát nem támogatja, nekem is Internet Explorerrel működött csak.

A gyári beépített böngészővel mennie kell.

2010. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem inkább fizess elő egy 100 megás net csomagra. t-mobile net100 a neve. arról fel tudsz menni mindenre és 1 hónapig tudod használni és csak 1000ft. az ingyenes facebook is meg az iwiw is nagyon ótvar. voltam fent azokon is de nagyon levan butitva. ja és természetesen akkor mindent tudsz nézni a telódon amit gépen is tudnál.
2010. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem nagyon ritkán van feltöltve a telefonom pénzel, szóval előfizetéses nem vagyok...és nem vonnak le tőlem pénzt...szerintem tényleg az a izé, hogy akinek felvan töltve a telefonja, vagy előfizetéses, attol vonnak le valamennyit...
2010. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kikell kapcsolni a 3G net-et és jó lesz:D
2010. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!