Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Volt-e már valakinek Iphone...

Volt-e már valakinek Iphone 4-el kapcsolatos szervíz tapasztalata T-mobile-nál?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy mennyi ideig tartott a szerelés, vagy csere készüléket adnak e? Jelen esetben nekem akkumlátor bajom van, ha szervizbe megy akkor kapok e cserekészüléket addig? Illetve régi típusú sim kártyát, mivel mikro simem van csak?

Köszi előre!


2010. nov. 6. 20:39
 1/2 Fkris ***** válasza:

xDDD

Grat Apple, 1 hónap után akksigondok:D

Kérdésre:

Mindenképen adnak cserekészüléket, bár a microsimről elég nehéz lesz a kontaktokat áttenni egy sima méretűre....

2010. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig akikkel beszéltem Iphone 4-esek is szidják az üzemidejét, csak úgy Standby módban óránként nekem 3-4%-ot csökken az aksi töltöttség pedig nem csinálok rajta semmit... Mai napom standby teszt :D feljegyzem, hogy reagál a dolgokra. Egyelőre 0:18 kor vettem le 100% most van 22:56 és 30%-on van oké hogy már majdnem 23 órája megy. De 1x volt raja ma hívásom a többi csak csekkolás, hogy hány %-on van :)
2010. nov. 6. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!