Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Karácsonyra szeretnék a...

Karácsonyra szeretnék a páromnak egy hajnyíró készüléket venni. (A jelenlegi behalt). Kinéztem egy Remmingtont. Hallomásra ismert, jó márka. De valakinek van tapasztalata ezt a márkát illetően? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 10:30
 1/4 Queasy ***** válasza:
Nekem is Remmington hajnyíróm van, és teljesen megvagyok vele elégedve. Könnyű takarítani (már amelyiknél le lehet engedni egy kicsit a penge részt) és mivel zsinór nélküli így használat közben semmi sem korlátoz. A fésűi viszont eléggé törékenynek tűnnek, bár ezt szinte minden gyártó fésűiről elmondható.
2011. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már két Remigtont elhasználtam, mindkettő akkus volt-egyiknek 6 hónap után teljesen meghalt az akksija ami nem cserélhető tehát ment a kukába.Mivel garancia idő alatt ment tönkre választottam agy másikat az 1 évig bírta és úgy elállítódott a késmechanika(kikopott?)hogy a szervíz szintén javíthatatlannak nyilvánította.

Ekkor már nem mertem Remingtont venni inkább a Philips mellett döntöttem.ez már 3 éve üzemel és semmi problem-kés mint a borotva, akksi erős mint a bivaly.

Ezután a rokonság is a Philips mellett döntött és mindenki elégedett vele.

Tehát szerintem Philips a nyerő.

2011. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Magyarországon gyártott Philips van, nagyjából 8-9 éve vettem és még bírja. Kicsit kezd hangosodni, de még bírja. Persze vezetékes, úgyhogy az akksi biztosan nem fog elpusztulni benne.
2011. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Végül megvettem a Remmingtont, és nagyon bejött a Páromnak. Csendes, képre illő, könnyű... Remélem tartós lesz :)

2011. dec. 30. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!