Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Multifunkciós nyomtatóból...

Multifunkciós nyomtatóból melyik a jó?

Figyelt kérdés

Karácsonyra multifunkciós nyomtatót szeretnék. A munkámhoz kell, mivel nyomtatnom is tudnom kell itthon valamit a fénymásolásnál a kicsinyítés nagyítás is lételem hozzá.Jó lenne, hogyha mindkettőt eltudnám intézni itthon és nem kellene hozzá elmennem és vagyonokat fizetni érte... És olyan kellene, amibe nem 10-20e ft a patron, mert a mostani nyomtatóba a szines és a fekete horribilis összeg és nagyon hamar kifogy...

Találtam a neten 8e ft ért is, de nem tudom jó-e.

itt a linkje: [link]


Nagyon várom a véleményeket és a javaslatokat. Valamint a tapasztalatokat, kinek mi vált be:)


Előre is köszönöm!


2010. nov. 18. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem Epson és HP van, mindkettő nagyon bevált. a HP-ba a legdrágábbak a patronok többnyire.
2010. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

ne vegyél multifunkciósat! 70x drágább a lapköltsége mint egy irodai gépnek!


ha komoly munkára kell, akkor irodákban használatos bazinagy fénymásológépet ajánlom. Ez a legolcsóbb lapköltségű, és többtízezer oldalt nyomtathatsz vele havonta.

2010. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 jamesbond ***** válasza:
51%
Tintasugarasokat felejtsd el! Semmi értelme. Minőséget nem tud, beszárad, maszatol, drága a töltése.
2010. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Színes festék minek? Teljesen felesleges.

A multifunkciós nyomtató egy rakás szar.

Inkább: Lézeres nyomtató (HP) + Lapolvasó (Canon v. HP)

2010. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A színes, nálam lételem, nem szeretnék folyton a gép előtt ülni, arra nekem nincs időm. Porcelán festő vagyok, most napi 10 órákat nem ülök a gép előtt hogy egy madarat megfessek mert nem tudom a színeit. Sokkal egyszerűbb kinyomtatni és pl a teraszon megrajzolni.


Most is lézeres van, Canon ip1600-as de drága bele a patron nagyon!!!! Multisban egyáltalán nincsen lézeres?

plusz nekem a fénymásolós dolog nagyon kéne...:S Mert nagyítás kicsinyítés megint csak fontos. És az meg nem éri meg,hogy veszek egy hatalmas gépet csak erre, azt se tudom azt hová raknám...

2010. nov. 19. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!