Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Epson Stylus...

Mi tegyek? Epson Stylus SX200-as multifunkciós nyomtatóm van, aminek a nyomtató illesztő csomagját nem tudom feltelepíteni.

Figyelt kérdés
Eddig tökéletesen működött, lassan egy éve van meg, de ilyet még nem csinált. Egy hete vírus volt a gépen, amit a szervizben le is töröltek, és azt mondták nincs baja, csak ez volt (nem tudott bekapcsolni/fél óránál tovább bekapcsolva maradni). És mielőtt elvittük volna, a nyomtató illesztő programja eltűnt róla, amit most nem tudok visszatelepíteni. Az Epson törölve a gépről. Egyébként minden visszamegy, kivéve az illesztő csomag.
2011. aug. 6. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld újra a telepítő cd ről.
2011. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy erről se tudom visszatenni! Kiírta, hogy az illesztő-program nem telepíthető. Így leszedtem a netről is egy telepítőt, hátha a cd-vel van gond... de semmi! Ugyanezt írta ki...
2011. aug. 7. 22:09
 3/4 anonim válasza:

Ha még aktuális...


Nekem is volt vele baj, és az oldotta meg, hogy az ún. printer spooler szolgáltatást engedélyezni kellett a gépen. Ha Win 7 OS van a gépeden, futtatásba írd be a services.msc (Feladatkezelő/Applications/New task-nél is be tudod írni), és a megjelenő ablakon görögj le a Printer spooler-ig. Jobb klikk, properties, ha a general fülön a service status: stopped akkor nyomj alatta egy startot, startup type-nél állítsd be, h automatic, a log on fülön pedig a Log on as: local system account alatt legyen pipálva az allow service to interact with desktop.


Ezután elvileg működik majd a telepítő, amihez az epson374975-ös csomag kell. Ha még így sem engedi, akkor vezérlőpultnál a nyomtatók és eszközök alatt a nyomtató hozzáadása fülön helyi nyomtató hozzáadása, válassz ki egy portot, amit a nyomtatóhoz használsz, menj a továbbra, majd be is zárhatod.


Így működnie kell.

2013. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem viszont segítettél köszönöm! :)
2015. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!