Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen riasztót ajánltok egy...

Milyen riasztót ajánltok egy 2-3 éves autóba? Hogyan lehet a legjobban megnehezíteni a kocsi elvitelét?

Figyelt kérdés
A pajzs technológia nagyon drága, és sok negatívat is hallottam róla. Mit szóltok a Magicar 100AS hez? ( [link] )Távindítás funkcióval, miegyéb? Kivitelezhető a motortér lezárása "homemade" vagy aránylag olcsó professzionális módon? Tegyek be immobilisert is? Vagy inkább valami mechanikus zár?
2009. jan. 12. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
ma a legtutibb a "pajzs" technológia.
2009. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

legjoban megnehezíteni egyszerű rejtett mechanikus kapcsolóval lehet,


de amit el akarnak vinni el is visznek.

A pajzs azért jó, mert 100% os garanciát, és kárkifizetést adnak, ha mégis elvinnék a kocsit.

2009. jan. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Rá kell belülre ragasztani egy kis papírt, hogy eladó, és telefonszámnak megadni a legközelebbi rendőrkapitányság számát!!

:DD

2009. jan. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben az elvitelétől félsz és nem a feltörésétől, nincs jobb megoldás a nyomkövetőnél. Cégenként különböző az egyszeri beszerelési díj, és havi díja is van (ami nem egy nagy összeg, 1-2 ezer Ft). Előnyei: NET-en visszanézheted, hogy mikor hol járt (vagy az adott pillanatban hol jár) az autód. Nincs semmi nyoma (nem kell felmatricázni az autót, hogy műholdas nyomkövető van benne). Sok cégnél akkumulátorra van rákötve a rendszer, ha leveszik a sarut nem működik a rendszer (ebben az esetben SMS értesítést kapsz abban a pillanatban), és természetesen azt is látod, hol állt az autó abban a pillanatban, amikor leköttötték az akkut. Más rendszernél egy mobiltelefont rejtenek el az autóban, és az küldi a jelet. Előnye, hogy még azután is működik, miután leszedték az akku sarut. Minden cég más kondíciókkal és feltételekkel, árakkalkínálja a rendszerét. Lopás ellen a legjobb védelem (szerintem). Rongálás, feltörés ellen nem ér semmit.
2009. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

a pajzs csak akkor vállal garanciát, ha a gps-es cuccát veszed meg - a legdrágábbat, aminek havi díjja is van.

Mi megvettük az olcsóbbat... és tudnék mesélni. Egyszer ablakmosó folyadékot kellett volna utántöltenem, és felhívtam az ügyfélszolgáltat, amit a tulaj pasi vett fel, és közölte, hogy degenerált vagyok (ezt szó szerint!!!), amiért nem vagyok képes megjegyezni, hogy milyen gomb-kombinációval lehet nyitni a motorháztetőt.

Ha a technológiáról semmit sem tudnék, ez akkor is elég lenne, hogy ne ezt válasszam... most azon próbálkozok, hogy kiszereltessem, mert nem akarok ráutalva lenni egy ilyen cégre!

2010. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!