Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit rontottam el? (dvd írás)

Mit rontottam el? (dvd írás)

Figyelt kérdés

Elöször is letöltöttem ugye a filmet.

Átkonvertáltam AVI formátumba,és kiírtam a dvdre.

De azt írja ki a lejátszó hogy: rossz lemez

Mit ronthattam el szerintetek?


2010. nov. 20. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
semmitsem, egyszerűen a dvd lejátszótok nem "divixes"
2010. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az asztali dvd lejátszók egy része nem képes az avi formátumú filmek lájátszására. Nézzed gépen.
2010. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi:)

De divx-es,ezért nem is értem hogy mi a baj :(

Hát igen lehet hogy az lesz belöle hogy gépen nézem...dehát nem azért vettem a lejátszót..

Mind1...Köszönöm még1szer

2010. nov. 20. 13:59
 4/6 anonim válasza:
DVD adatként kell írni,és a lehető leglassabb írási sebességgel.
2010. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van a lejátszón USB bemenet, akkor töltsd át pendrájvra a filmet és úgy próbáld először megnézni. Ha azon át működik, akkor a lemezirásnál történhetett valami hiba! De lehet, hogy a konvertálás is szükségtelen volt, egy divX-es lejátszó sok formátumot kezel. Az eredetit is nézd meg pendrájval - és amelyik formátum ott megy,azt ird lemezre
2010. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Pendrive-al már jó volt :D

2010. nov. 21. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!