Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fel szeretném fedni egy...

Fel szeretném fedni egy személy kilétét. Van 2 telefonszám, ami az övé, de csak a számokat tudom, a tudakozó szerint titkosított, mégis lényeges lenne tudnom a nevet. Hogyan lehetne kinyomozni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl a számokat beírod a google-ba. Ha valahol hirdetett, akkor azt kiadja. Ott meg lehet emailcíme, amit szintén googlézhatsz. Ha van email vagy mobilszám, akkor a közösségi portálokon is kereshetsz és ha az illető ott tag és az adatlapja tartalmazza a számot vagy mailcímet, akkor már meg is van.
2010. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezed tőle.

Mondjuk felhívod hogy megérkezett a rendelés vagy ilyesmi és ez a telefonszám volt megadva vagy mittudomén. Légy kreatív.


:)

2010. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!!!! Igazából közösségi oldalakon már próbálkoztam, de semmi. Igazából amennyit tudok róla, hogy kicsit idősebb korosztály és nem épp az a társadalmi csoport tagja, aki igényli a számítástechnika adta lehetőségeket.
2010. nov. 27. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:
A pics@ba. Beírtam a számom, és kidobta egy régi albérlet hirdetéssel az összes adatom....
2010. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valahogy azt lenne jó tudni, hogy mi a hölgy neve!!! De hogy lehetne megtudni? Mert hiába hívom fel valami indokkal, attól a nevét nem tudom meg. Erre nincs ötletetek? Hogy lehetne kiszedni belőle ezt az infot? (Meg igazából 2-ből 2 próbálkozás alkalmából nem vette fel a telefont)
2010. nov. 27. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy idősebb, akkor közvélemény kutató leszel, kérdezel az egészségügyi ellátásról, a gáztámogatásról, nyugdíjról és a végén a nevét szigorúan statisztikai célokra.
2010. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy másik telefonszámról küldj neki egy smst, hogy kedves előfizetőnk, ön nyert 50ezer ft-ot, az adatok pontosítása miatt kérjük adja meg a nevét, és postacímét, ahová küldhetjük.
2010. dec. 5. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!