Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jó a Maxell DVD lemez?

Jó a Maxell DVD lemez?

Figyelt kérdés
Rendeltem maxell DVD lemezeket és sajnos csak utána láttam, hogy mindenki a tdk, verbatim lemezeket ajánlja. Valójában mi a különbség egy maxell és egy verbatim/tdk lemez között? Vagy csak a márkát kell megfizetni?
2010. dec. 4. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a TDK nagy csalódás volt, mert hiába írta meg őket hibátlanul, egy év múlva már alig a fele volt olvasható. A Verbatimok jók, nem annyira érzékenyek a sérülésekre. Ám a pálmát a világosszürke Maxell vitte amit évekkel később is hibátlanul olvasott minden olvasóm, durvább karcokkal. Érdekes, mert a Maxell 48, a TDK 55, a Verbatim pedig 60 Ft volt egy darab. Tehát az én "erősorrendem": Verbatim - Maxell.. ennyi.
2010. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 35-40 Ft-os Maxell DVD-t rendeltem már többször is és eddig nem volt vele gondom, bár nincs többéves tapasztalatom.
2010. dec. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vettem egy 8.5 gb maxell dvd t és nem írta meg a gép viszont a másikat azt már igen . Az ismerösöm azt mondta elöfordul hogybecsuszik egy selejtes más márkában is . Én szeretem a maxell termékeket mert a maxell az régi márka és nagy a választék is . A kingstont azt nem szeretem mert az szar és nem gyárt annyit mint a maxell . A kingston pendrive m nek a hegye pont két év után tört ki . maxell biztossan jobb mert a 16 gb pendrive 11000 ft a kingston meg 7000 ft .
2011. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem bevállt a maxell dvd cd lemezek a verbatim sony tdk azok nem . Volt egy ismerösöm kb 8 éve írta meg a zenéimet rá ésmég mindig müködik rendesen . A tdk verbatim a kukámba fogja végezni mert maxell re cserélem öket ! At régi márka .
2011. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!