Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a 3 legjobb GPS márka?

Melyik a 3 legjobb GPS márka?

Figyelt kérdés
Olyanok, amik megbízhatóak, rendesen navigálnak...
2010. dec. 4. 11:18
 1/3 anonim válasza:
Angliában élek, itt mindenki tomtom-ot használ, mi is kipróbáltuk, nagyon jó. Szerintem egy gps legyen gps, ne legyen benne zenelejátszó, meg ilyesmi. Kipróbáltunk már egy ilyet is. Sokszor, ha letérsz az útvonalról, nem tervez újra, rosszul adja meg az utat...nekünk a tomtom jött be
2010. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legismertebb GPS márkák: Garmin, Mio, TomTom.

Szerintem a GARMIN készülékei vezetik a GPS listát. Sajnos az árlistákat is. Nekem egy Nuvi760-som van City Navigator Europe 2011 térképpel. Nyugat Európában tökéletes volt, és most már Magyarországon is kiválóan lehet navigálni vele. Az előző térképcsomagokban Magyarország térképe elég gagyi volt, de a City Navigator Europe 2011-ben döbbenetes a fejlődés. Szépen kibővült a POI lista, bekerültek a mellékutcák, alsóbbrendű és földutak, és benn vannak az állandó sebességkorlátozások is.

Egyébként navigáltam már MIO GPS-el is, amelyen már nem az IGO hanem valami egyéb térképcsomag volt, ami meglehetősen buta volt, és itt most nem a térkép részletességre gondolok, hanem az útvonaltervezés funkcióra. Ez néhány éve volt, természetesen azóta biztosan fejlődött a MIO készülékek ezen funkciója.

Illetve találkoztam TomTom GPS-el is, és nagyon örültem, hogy korábban a Garmin készülékét választottam.

2010. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz, Garmin. ehhez van rendes támogatás, szoftverek(térképek), szervíz stb. Túrára, egyértelműen Garmin, autós navihoz is vannak jó termékei, de ott azért nagyobb a konkurencia. Én csak a túraGPS-eket ismerem, azok verhetetlenek az amatőr(130K-ig) kategóriában.
2010. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!