Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nikon D90-hez ajánlanátok...

Nikon D90-hez ajánlanátok fotóstáskát?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire akarod használni, hány objektíved (esetleg vakud) van, hátizsák vagy oldaltáska kell, mi másnak kell még benne elférnie, legyen-e esőköpenye, stb. stb. stb.


Szóval mi a koncepció?

2010. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából karácsonyi ajándéknak szánom, és nem igazán vagyok otthon ebben.:S

Annyit tudok h a gép nikon d90 és van hozzá egy nagy vaku.:D

éS ennyi, fogalmam sincs mekkora táskát kellene hozzá vásárolni, és elsősorban oldaltáskára gondoltam.

Tudnál segíteni ebben? köszi

2010. dec. 8. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Okok, és mennyi pénzt szánnál rá?
2010. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10 ezer forint körüli összeget max.:)
2010. dec. 9. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, 10 alatt többrekeszes cuccok nem igazán vannak, annak közelében talán ezek:


Kata DW-491

Lowepro Rezo 160 AW

Case Logic SLRC 202


A Kata elég nagy minőség, cserébe a legdrágább és ez igazából egy hibrid övtáska. (Neten találsz róla képeket, hogy hogy néz ki). Viszont van esővédő huzatja is. (Nekem is Kata táskám van, jól bírja eddig)


A Lowepro tűnik a leggagyibbnak, de ez csak a szar design miatt van, nem rossz márka. Szabadon rekeszelhető táska, a szűk térből itt hozható ki a legtöbb.


Case Logic: jó a merevített alja, ez a DSLR felfüggesztő membrán kicsit érdekes, de itt is elfér a vaku és akár még egy objektív. Masszívnak tűnik, a tesómnak is hasonló van, nem esik szét egykönnyen.

2010. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!