Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyezeti lámpát felszereltet...

Mennyezeti lámpát felszereltetni kb mennyibe kerül? Tudtok ajánlani 13kerben villanyszerelőt aki megcsinálná?

Figyelt kérdés
1-2 helyiségben magunk csináltuk, de csúnya lett, illetve már 2 fúrószár beletört a mennyezetbe olyan szar a fúrónk... érdekesen is van megoldva a felfüggesztés ezért is jó lenne ha szakember megnézné. 2 új lámpatestet kéne szépen feltenni és bekötni és 3 régi installációt felülvizsgálni. Nem maga a bekötés nagy szám, hanem a fúrás és az esztétikus rögzités... ezért félek is hátha többe kerül mint a lámpa. :)
2010. dec. 7. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Zuglóban négy mennyezeti lámpát egy tízesért fúrt fel a vasbeton plafonba egy szakember. Elégedett voltam az eredménnyel. Magánban elküldhetem a számát.
2010. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Átállitottam hogy lehessen nekem privit irni, akkor légy szives add meg! Köszönöm!
2010. dec. 8. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Minek fúrod???

Vasbetonba tényleg körülményes, én vill,szerelő vagyok és volt már dolgom sok ilyennel.

Ma már sok helyen lehet kapni építési ragasztót,két-három pötty a lámpaajzatra(ha lógatós akkor egy talpas horgot kell venni és arra).

Gyönyörű szép, nem piszkolsz és nem kínlódsz!

2010. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ultracivil válasza:

30 éve szerelek elektromosságot, de betonba beletört fúróval még nem találkoztam.

Valószínűleg vasat találtatok amin tényleg elfogy a fúró hegye.

A fúrógép pedig kizárólag elektropneumatikus lehet, mert a hagyományos a racsnis gép betonra alkalmatlan.


Egyébként lehet már venni olyan 6-os fúrószárat 3-4 ezerért ami viszi a betonvasat is, de tényleg azt javaslom én is amit az előző kolléga.

A csatornát ragasztani, a csillárt fúrni.

2010. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves szakemberek! :)

Sajnos bonyolult a helyzet, nem úgy van hogy a szép sima plafonból kilóg a vezeték és oda tudok ragasztgatni, hanem egy baró nagy lyuk van a plafonban, amiből hosszú zsinóron kilóg a villanykörte, baromi ronda. Új épitésű ház, igy alakitották ki, nem értem a praktikumát :/

A legtöbb csillárral az a bajom el sem takarja ezt a kva nagy lyukat a plafonon :/ Ezért is szeretném ha látná szakember mit lehet vele esztétikailag csinálni.

Nekünk csak egy szr gazdaságos áruházas fúrónk van, az is kölcsön.

Ha valaki tudna segiteni megcsinálni a lámpákat, plusz egy tv-konzolt felfúrni, kérem irjon priviben, megfizetjük! Köszi :)

2010. dec. 16. 10:18
 6/7 Ultracivil válasza:

Ha Budapest keleti oldalon lax bevállalom a jövő hétre.

Privát í-mélre küldj választ.

2010. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! 13.kerületben lakom, Béke tér közelében. Nem tudok neked privit irni, mert nincs ott a link, kérlek ird meg magánban az elérhetőséged. Köszönöm!
2010. dec. 17. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!