Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 12 ponton zárodó, fém betétes...

12 ponton zárodó, fém betétes bejárati ajtóm van, de csak egy záras (kilincs alatt)! Szeretnék felszereltetni egy plussz zárat középre! Megoldható?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Megoldható, de csak úgy, ha belülre teszel még egy hevedert.

Ami véleményem szerint ronda és ha ilyet raksz fel, akkor mire jó a biztonsági ajtó?

2011. szept. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én egy sima zárra gondoltam(kivágni az ajtót és behelyezni a zárat - ne legyen olyan könnyű az esetleges betörőnek, ne csak egy zárral foglalkozzon)!Amúgy köszönöm a választ!
2011. szept. 27. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsánat, megint én. Sima zárat nincs értelme beletenni. Azt én is egy-másfél perc alatt kinyitom, pedig nem vagyok gyakorlott betörő, csak megmutatták egyszer, hogy kell. Ezért az egy percért viszont nem érdemes tönkretenni az ajtót.

A hevederzár azért jó, mert ott olyan erőt kell kifejteni a kinyitásához, amit zárfeltörő eszközökkel nem lehet, mert eltörnek. Csak kulccsal.


Ne haragudj, hogy megint beleszóltam, csak ezt általában nem tudják az emberek, ezért gondoltam, legalább neked leírom :)

2011. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!