Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mik a benyomások a SONY...

Mik a benyomások a SONY fényképezőkről?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék sony felhasználók esetleg volt felhasználók véleményeire.

Mennyire bírják a strapát a sony gépek,jó minőségűek?


ezt a gépet szeretném megvenni:

[link]


2010. dec. 19. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is Sony fényképezőm volt, sose volt gondom. Egy romlott el, de a harmadik garanciaév végén, meg is javították egy hét alatt.

Most egy H7-em van, elégedett vagyok vele, mint ahogy az elődeivel is.

2010. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Erről a gépről,amit linkeltem mi a véleményed?

2010. dec. 19. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:

A H55 ha pont ilyenre vágysz, jó vétel. Kis méret, nagylátószög, ultrazoom, átlagos minőség, beépített akku.


Ezen a pénzen ha nem ragaszkodsz a kompakt kivitelhez, az s1600, s1800 több fotózási élményt nyújt, igaz ceruza akku táplálással, de több üzemidőt lehet belőle kicsikarni.


A H55 elég friss az objektív értékeléshez, de így is ráakadtam néhány szoftverhiba visszajelzésre. Én Sony párti vagyok, annak ellenére jobbnak tartom az s1600, s1800 modelleket.

A Sony memóriakártya semmivel sem kompatibilis, a Fujiba a mindenhol használatos és használható, kedvezőbb árű SD kell.

2010. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!