Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Regény olvasása közben milyen...

Regény olvasása közben milyen képi világ jelenik meg előttetek? Teljesen filmszerű, vagy csak amolyan benyomások?

Figyelt kérdés
Nálam inkább csak benyomások, sokszor még a szereplőknek sincs konkrét kinézetük, tehát nem döntöm el magamban, hogy ez biztos egy barna hajú, bajuszos, sovány, stb.
2011. júl. 13. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Előttem filmszerűen megjelenik minden. Ezért is mindig csalódás olyan filmet megnézni, amit előtte már olvastam könyvben, mert mindig minden másképp van, mint ahogyan elképzeltem.
2011. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is filmszerű, látom magam előtt a szereplőket, a helyszíneket, mindent. Még néha azt is, hogy a szereplő amit mond, hogyan mondja. Vizuális típus vagyok :)
2011. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
3D-s filmszerű
2011. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Most ne nézzetek hülyének:Sokszor volt már olyan hogy olvastam és közben a fejemben elképzeltem de akkor valahogy olyan furcsa érzés vagyis ezt így nem tudom leírni mert olvasok olvasok és egy idő után elkezdem elképzelni és amikor ennek vége azt sem tudom hogy hol tartok a könyvben,mármint lapozok és azt olvasom ami oda van írva de közben mintha a könyv ott se lett volna és nem tudom melyik sorban melyik szónál tartok..ez tényleg így van ne nézzetek hülyének..amúgy ez normális?másnak is van ilyen?Hát ezt egy kicsit zavarosan írtam le..:)13/L
2011. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző, én is így vagyok vele! :) Abszolút filmszerű, olvasok-olvasok, aztán csak hátradőlök és hagyom magam belecsöppenni a könyvbe. Akkor már nem olvasom hanem érzem, látom, hallom, megélem. Persze ez csak az igazán jó könyveknél van így. Van úgy, hogy elmarad a katarzis... :)
2011. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
13:17 vagyok.Akkor nem vagyok egyedül:)
2011. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen filmszerűen. Azért is szeretem annyira:)
2011. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mintha ott lennék én is. Szóval nem is film, hanem inkább valóságszerű álomkép az, ahogy "látom" az eseményeket magam előtt.
2011. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor még fejlesztenem kell magam e téren...
2011. júl. 14. 11:57
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem filmszerű:)
2011. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!