Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » PS3 mivel szoktátok takarítani?

PS3 mivel szoktátok takarítani?

Figyelt kérdés
Slim gépen van, és azon gondolkozok hogy porszívóval, vagy automatikus kifújatást próbáljam e! Utóbbiról hallottam hogy nem ajánlott, de akkor hogyan távolítsam el belülről a port? Szétszedni nem fogom mert garanciás még.
2010. dec. 26. 10:51
 1/3 anonim válasza:

ém nem ismerem a ps3 felépítését de ha van rajta egy pár mm-es lyuk aakor:

[link]

ilyet szinte bármelyik pc boltban találsz (szerintem tecsóban is) csak ezt dobta ki a gúgli

2010. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak a fat-en van ez az automatikus kifújatás.

És úgy hallottam, hogy a kézikönyvben írnak valamit a takarításról, de én nem tudom, mert sosem olvasom el a kézikönyvet.

2010. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát elvileg kis teljesítményű porszívóval, de olyanunk nincs csak 1600W porszívónk amit nem tudok a teljesítményéből csökkenteni!:(:( De mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 26. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!