Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoktátok vmivel takarítani a...

Szoktátok vmivel takarítani a mobilotokat?

Figyelt kérdés
Nemcsak arra gondolok,ha majszos,hanem arra is,hogy én pl nem tudnám úgy az ágyba bevinni a mobilt,ahogy mindenféle kézzel pl a buszon megfogdostam. Ti gondoltok erre? Mivel takarítjátok,milyen időközönként?
2011. febr. 28. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

érintőképernyős nagy kijelzős,igy ha már nagyon mancsos,akkor zsepire ablaktisztitót fujok,és letörlöm

bár gyakorlatilag a fóliát törlöm, a kijelzőt sajnálnám...


az hogy egyéb része koszos,és az ágyamba hozom...hát istenem,semmi nem steril...

2011. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok:O:DMinden este Domestos kendővel áttörlöm,mert a buszos,iskolás,dzsuvás kezem után tiszta retek,érzem,hogy ragad.Érintős,de csak részben,egy régebbi Samsung.Tudom,hülye vagyok és megérdemlem,ha kicsinálja a Domestos,de így érzem jól magam(azért vigyázok,hogy semmilyen kis lyukba ne kerüljön bele.)Egyébként több éve sikerrel működik,tehát kezd úgy tűnni,bírja a strapát:)
2011. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lilu: nem semmi vagy :D :D

nekem elég nagy kezelőfelületű telefonom van, én meg popsitörlővel szoktam áttörölni, aztán meg a kendővel, amit a kijelzővédő fóliákhoz kaptam!


23N

2011. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minek kell egy telefont bevinni az ágyba?

Nem tud aludni a szekrényen?

2011. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok

én is az ágyon tartom, mert én nem tudok azonnal felpattanni, ha csörög az óra. csak odanyúlok kómásan, lenyomom, aztán, ha újra csörög, na akkor kelek, ha kelek, és nem várok meg még egy ébresztést:D

2011. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
körömlakklemosóval és fülpiszkálóval:D
2011. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A popsitörlő sem rossz:D:)
2011. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!