Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon PowerShot SX120 IS-ről...

Canon PowerShot SX120 IS-ről mi a véleményetek? Valakinek van? Megbízható? Milyen minőségű fotókat készít? Link:

Figyelt kérdés

Rászántam magam, hogy vegyek egy fényképezőgépet, és ez elég jónak néz ki műszakilag is. Mégis, aki hozzá értő, mi a véleménye róla. Köszönöm :)

Link: www.220volt.hu/Canon+PowerShot+SX120+IS


2010. dec. 26. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem A590 IS-em van, meg vagyok vele elégedve, jóval többet tud, mint amit használok belőle. Célszerű bele Class 4 vagy 6 jóval gyorsabb SD kártyát teeni, hamarabb végez a tárolásokkal.

Na meg ezt is ajánlom figyelmedbe, super:

[link]

2010. dec. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még elöző vagyok: a MPixelek nálam a hülyítés kategória, ekkora akkor kell, ha óriásplakátot akarsz csinálni, egyébként felesleges.

Nálam szempont volt az optikai kereső, mert napnak háttal, nyáron, aki lát valamit a kijelzőn az "látnok".

2010. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen én is minél kisebb pixelszámú gépet keresek....és ez "csak" 10 megapixeles, illetve a fényerő számilag minél kisebb legyen....ez aránylag az elvárásaimnak megfelelnek, árilag és műszakilag is, és nem utolsó szempontból tetszik is. :)

Köszönöm a választ

2010. dec. 26. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok: jól gondolod, én még 1-et szoktam nézni, mekkora a "nagy" látószöge, szobában, kis óvárosi téren lehetőleg minél nagyobb legyen, szeretik lespórolni, "telét" hamarabb lehet csinálni.

Azzal a bizonyos CHDK kiegészítéssel lehet RAW (tömörítetlen, natúr képet) képet csinálni, amit kevés gép tud.

Megpróbáltam, bár sokszor nem használom, de érdekes..

2010. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!