Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van valakinek Canon EOS 1100D...

Van valakinek Canon EOS 1100D fényképezője? Neked bevált? Ajánlanád kezdő fotósnak?

Figyelt kérdés
Még nem volt tükörreflexes gépem, hamarosan szeretnék venni egy Canon-t. Kíváncsi vagyok mi a véleményetek erről a masináról.
2011. okt. 28. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tipikus kezdő gép. Hogy mennyire lesz jó, az elsősorban az objektívtől és a tudásodtól függ. Nyugodtan ruházz be rá a 18-55 IS kittel, sokáig jól elleszel vele.
2011. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is ilyen gépet akartam venni, de amellett hogy én is fotózok,modellkedek is...és a fotósom azt mondta,hogy ezt a gépet nem ajánlja,mert családi gépnek lett tervezve,vagyis hogy az ilyen ebédeket meg nem tudom miket meglehessen örökíteni. iszonyatosan lelombozott ez a vélemény, de hát jobb volt megtudni,mint megvenni egy gépet aztán nem jó. a fotósom a canon 550D-t ajánlotta, most azt fogok venni elvileg...:) sok sikert
2012. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A fotósod aztán nagyon hozzáértő...."Családi ebédek" ....Nos, ha kicsit is érdekelné a fotózás, akkor körülnézne a fotozz.hu oldalon és láthatná a gép típusára keresve, hogy amatőrök olyan képeket csinálnak ezzel a géppel, amit a pojáca fotósod valószínűleg élete végéig sem lesz képes készíteni. Csak alapból a saját tudásának hiánya miatt...Hát igen, a dslr gépekhez érteni is kell. Ja, gondolom, ha így lefikázza, akkor neki legalább egy EOS 1D mark IV van a kezében. Az már többet tud a családi ebédnél csak majd 2 millió az ára... Csókoltatom.
2013. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1200D hasznaltam 70-200mm f2.8 IS lencsevel, a kepek amik kimasznak a gepbol gyakorlatilag ugyanazok mint a dragabb gepeknel, azok funkcionalisan jobbak,esetleg tobb kep/second de nem jobb kepminoseg (APS-C vonalon)
2015. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!