Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy a videokárt...

Létezik olyan hogy a videokártya driver csak úgy eltűnik?

Figyelt kérdés

win7 van a gépemen és amikor játszani akartam mindig lefagyott vagy kikapcsolt. Újraindítottam és még mindig ez van. Amikor meg akarom nézni a videókártya típusát akkor meg nem írja ki a típust meg a drivert stb.

képernyőkímélőt meg a windows aerot se akarja futtatni, kiír valami, hogy nem jó a videokártya vagy mi.

gigabyte geforce 9800 gt van benne

keressek egy drivert?


2010. dec. 31. 14:00
 1/3 anonim válasza:

Mindenképp keress drivert, de előbb csekkold a rendszereszközöket, hogy ott látja-e a videókártyát... ha nem, futtass egy új hardver-észlelőt.


drivert itt találsz: nvidia.com

2010. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
előbb látta a videokarit de elindítottam a gridet akkor lefagyott aztán újraindítottam és elszineződik a kép amikor előjön az asztal. zöld csíkok jelennek meg és lefagy.
2010. dec. 31. 16:44
 3/3 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet hogy nem árt előkeresni a garanciapapírt, már ha még garanciás...
2011. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!