Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ultrahangos rovarriasztók...

Ultrahangos rovarriasztók érnek valamit?

Figyelt kérdés
Iszonyúan undorodom a pókoktól, bogaraktól, bizonyos hasonló állatkáktól, és csomószor láttam már ilyen rovarriasztót. Nem arra gondolok, ami az a klasszikus régi, hogy patront vagy betétet vagy mit kell bele rakni, és nem jön a szúnyog, hanem van most ilyen Pest Reject meg a hozzá hasonlók, hogy konnektroba dugom, és elvileg az egész lakásban nem lesz bogár, bár én azzal is megelégednék, ha csak az én közelembe nem jönnének. Van aki használ valamit, vagy tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Esetleg valami más módszer, hogyan tarthatnám távol őket? Köszönöm
2011. jan. 7. 21:33
 1/2 anonim válasza:
A fogorvosom allergiás a bolhákra. Neki a bolha ellen bevált. Majd megkérdezem tőle, hogy a többi állatkát is távol tartja-e.
2011. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Főként a pókok, beazonosíthatatlan bogarak, és természetesen nyáron a szúnyogok ellen kéne védjen, mind ott lapul a sötétben, és arra vár, hogy engem felfaljon:(xD

Remélem a poratkák is fejvesztve takarodnak majd ki a környezetembőlxD

2011. febr. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!