Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elhagytam a pendrivemet a...

Elhagytam a pendrivemet a hóban, most elolvadt a hó és megtaláltam, jó az még?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd néhány napig meleg száraz helyre száradni, ha kiszáradt, akkor kipróbálhatod. Ha a hó, vagy esetleg nem marta meg, akkor jó lesz!
2011. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, nekem ingzsebben lett kimosva a pendrive, és működött :) De alaposan szárítsd ki előtte.
2011. jan. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy alvó pendrive nem tartalmaz sem áramforrást, sem pedig mozgó alkatrészt így egy teljes kiszárítást követően elvileg nem szabad, hogy baja legyen.
2011. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mivel egy alvó pendrive nem tartalmaz sem áramforrást, sem pedig mozgó alkatrészt így egy teljes kiszárítást követően elvileg nem szabad, hogy baja legyen."


Korrodálódnia azért szabad áramforrás nélkül?

2011. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, most szárad.
2011. jan. 12. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Igaza van az előzőnek, korrodálódni így is, úgy is fog.

Tedd bele egy zacskó rizsbe, az kiszívja belőle a nedvességet.

ad: ne főzd meg előtte a rizst

ad2: ne edd meg utána a rizst

2011. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!