Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Anyu meg apu3-éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Anyu meg apu3-éve váltak el én anyuval maradtam és elköltöztünk egy másik városba. Itt megtaláltam a szerelmet meg minden

Figyelt kérdés

17-éves vagyok-eléggé érzékeny.amikor az ősök elváltak mérges voltam dühös apura és utáltam.El akartam felejteni és szánalmasnak is neveztem magamban de titokban volt rola fényképem a táskámban és mindig gondoltam arra miylen jo lenne csak beszélgetni vele.

Mamához az anyukájával jól tartjuk a válás ellenére a kapcsolatot és ahogy járok hozzá szoktam vele találkozni de ő mindig ellenséges, eltaszít nem értem mit tettem hogy gyűlöl hiába hogy elhordtam mindenek de csak azért mert nem lehettem vele..

Úgy érzem senki sincs velem,egyedül vagyok, van barátnőm és hiba vagyok vele pár napja olyan: szeretget,meg minden de olyan :olyan a szeretet mint a "melegség de pár napja hiába melegít én nem érzem, olyan mintha egyre hidegebb lenne a szívemben és egyre elkeseredett és magányosabb..pár napja beülök este a szobába..üldögélek és azon sírok hogy mért nem szeretnek...

Féelk attól hogy valami baj van velem:S..nem tudom amikor elváltak az ősök egyedül megoldottam:volt apu nincs apu párnapig egyedül voltam és kész de nem megy:S..nem tudom mit tegyek mellette barátnőmnél is gondok vannak az anyukája közénk áll és szét akar választani minket.

nem rólam van szó hanem arról hogy nem akarom hogy barátnőmet megbántsam..17F


2011. nov. 13. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz a helyzeted. Pont abban a korban van amikor Apára lenne szükséged. A nagymamád mit szól hozzá, hogy a fia nem szeret téged?
2011. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mama mindig mondja,menj köszönj neki,kérdezd meg mi újság,ha mamánál alszik akkor vagy kitessékel a szobából és bezárja vagy inkább elmegy..segítsetek kérlek szépen barátnőm kihozta belőlem:mit álmodtál: magány.egyedüllét..

és magát hibáztatja hogy nem bizonyítja be nekem hogy szeret de én tudom hogy szeret csak az a baj nem érzek semmit:((((((((((((((( ha vele vagyok "felveszem a maskot" jó meg minden de nem tudom meddig birom:S...nem tudom mit tegyek...olyan jó lenne nekem is dicsekedni mint barátnőmnek: ők is elváltak:képzeld elmentünk apuval Miskolcra a plazába,ettünk,beszélgettünk meg adott egy kis zsebpénzt.Nekem már a beszélgetés is jó lenne...:(

2011. nov. 13. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nagyon szenvedsz emiatt. De sajnos azon kívül, hogy mindezek ellenére mást nem tehetsz mint: tisztelettudóan viselkedj a jelenlétébe.

Hidd el később bánni fogja ezt a viselkedést. Csak nehogy akkor már késő legyen.

2011. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

NEm tudok vele..keresett egy másik nőt és eltünt vele meg ugy hallottam hogy gyereke született a nőjétől..

Melletemeg az van hogy most mit tehetnék mert amikor lehet barátnőmmel vagyok de ez olyan kétmutató szerintem..játszani előtte hogy nincsen baj de igyis vannak gondok nem akarom még ezzel tetézni mellete meg lesz egy bitosági ügyem is de majd meglátjuk..tulzott alkoholizmus.S...mellette anyunak meg az élettársának semmi nemjó plusz katolikus iskolába járok hát igen egy kis nyomás csak egy picike na ilyenkor mit tegyek hogy jo legyen? ha nekm nem is de azt szeretném hogy barátnőmnek igen!

2011. nov. 16. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!