Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ajándékba szeretnék venni egy...

Ajándékba szeretnék venni egy 1 RC Helikoptert. Mire vigyázzak mikor megveszem? Sokat számít valóban, hogy 3 vagy 4 csatornás? Tudtok megbízható helyet, oldalt esetleg?

Figyelt kérdés
Kicsit se értek hozzá ajándék lenne. Így bármi infot szívesen fogadok.
2011. jan. 30. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy számít. A 3 csatornás gyerekjáték, a 4,vagy több csatornás, az normális helikoptermodell.

Attól függ kinek veszed. Gyereknek jó a 3csatornás is.

Normális modellhez pedig szimulátorozni kell repülés előtt, mert gyakorlás nélkül azonnal földhözveri.

Ha itt körülnézel fogsz találni modelleket, de szerintem tanácsot is adnak. [link]

2011. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs, a linket elszúrtam: [link]
2011. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt is megnézheted, itt elég nagy a választék, a játéktól a komoly helikig: [link]
2011. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi. Sokat segítettél. Felnőt embernek lesz. Kezdőnek. Most vált "szerelmessé":)
2011. jan. 30. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ne játékot vegyél, hanem egy olcsóbb modellt. Ezek ugyanúgy vislkednek, mint az igazi helikopterek, viszont nem olcsók. Nem tudom mennyi pénzt szánsz rá, mert ez nagyban befolyásolja a lehetőségeket.
2011. jan. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp koax rotorosat keress, azokat kezdő jobban tudja irányítani. (de tuti, hogy összetöri, bármilyet veszel)
2011. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

annyit tudok h kicsit szeretne előszőr h tudjoin gyakorolni, 4csatornásat, és nem infrásat:S

Olyan 25-30ba gondolkodunk.

2011. jan. 31. 15:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha komplett szett kell (távirányítóval, mindennel), akkor nem lesz könnyű. Olyat kell nézni, amihez olcsó az alkatrész, főleg a rotorlapát, mert ha még nem repült és nem is szimulátorozott, biztosan párszor beleáll vele a földbe.

Én 2év modellrepülőzés után próbáltam ki egy helit és a földtől 20cm-re tudtam felemelni úgy, hogy ne törjem össze, annyira összehangoltan kell irányítani.

2011. febr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó RC bolt van Kecskeméten a Kőhíd utcában. Én is ott vettem. Eladnak és szervizelnek is helikoptereket, autókat meg mindenféle játékokat. Jó a három csatornás, attól függ, hogy kültérit vagy beltérit akarsz, de legyen giroszkópos.

[link]

2011. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!