Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék megtanulni saját...

Szeretnék megtanulni saját szórakoztatásomra "rendesen" fényképezni. Hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék fotózni. Nem profi módon, csak szép képeket csinálni, különleges hatásokkal, beállításokkal... hogy\' kezdjek hozzá? Esetleg van neten valahol vmi "gyorstalpaló", ahol leírják az alapdolgokat? Vagy vegyek meg valamilyen könyvet amiben használható tanácsok vannak? Esetleg valaki, aki elmagyarázna nekem dolgokat (emailen)?
2009. febr. 7. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó könyvet, de vannak fotótanfolyamok is.
2009. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egy könyv az alap, és egy jó gép. én a national geographic - fotó iskola (Robert Caputo és Peter K. Burian írta) könyvet olvastam el, nagyon sokat segített, ebbe benne vannak azok, amikre szükséged lehet: kompozíció, mélységélesség, különböző témák fotózása. a könyv egyébként egy dslr gépet "kíván"


de azt is fejbe kell tartani hogy nem a géptől függ a jó kép :)

2009. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!