Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék megtanulni...

Nagyon szeretnék megtanulni fényképezni, milyen gépre érdemes gyűjtenem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,most is imádok fényképezni de nincs profi gépem,meg nem is értek hozzá,de érdekel a fényképezés,meg szeretném tanulni a komolyabb fényképezők használatát,szóval,javaslatok?Egyáltalán hogy kezdjek neki?
2011. júl. 16. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a legolcsóbb gép, amit (viszonylag) profi fényképezéshez is lehet használni:

[link]


Canon EOS 1000d


Ha mást vennél végül, azt mindenképpen tanácsolom, hogy cserélhető legyen az objektívje, és persze tükörreflexes legyen.

2011. júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kell egy Canon vagy Nikon tükörreflexes gép. Ha van ismerős, aki ért ehhez, akkor segíthet, hogy viszonylag olcsón, jó minőségű használt géped legyen (Nikon D90, CAnon 30D, hasonló). Utána különböző objektíveket egy életen keresztül lehet vásárolgatni hozzá.
2011. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2011. júl. 17. 20:10
 4/4 anonim válasza:
Én most kaptam 130.000 Ft-ért Nikon(jobb mint a Canon)D3100.
2011. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!