Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik 3,5mm jack hüvely?

Létezik 3,5mm jack hüvely?

Figyelt kérdés

A számítógépemből jön egy jack dugós kábel a monitoromba (ott van a hangfal), de néha szeretném (pl filmnézés) közben a fejhallgatómon keresztül hallgatni lehetőleg úgy, hogy ne kelljen az asztal alá a gép mögé másznom, hogy átdugaszoljam a vezetékeket.

Létezik olyan adapter, ami két 3,5mm-es jack dugót köt össze?


2011. febr. 18. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem valami olyasmit keresel, hogy van egy 3,5mm-es Jack dugó (ez megy a hangkártyába) és 2db aljzat, amiből az egyik a monitor felé megy, a másik a fejhallgató.

Valami ilyesmi: [link]

2011. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Kapható 3.5-ös jack apa-anya(dugó-aljzat)bármilyen variációban legyárthatod,vagy boltban készen is lehet kapni.

Legtöbb hiradásteknikai üzletben készen árulják.

Készen drágább(1000-3000),ha tudsz forrasztani kb 200 ft.

2011. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek görcsöljön? Amit belinkeltem, az bruttó 186Ft. Csak azt nem tudom, hogy ilyenre gondolt-e?
2011. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Konkrétan én olyan adapterre gondoltam, amivel két jack dugót (apa-apa) lehet összekötni. :)

Amit belinkeltél, az egy elosztó, vagyis ugyanúgy szólna mind a hangfal, mind a fejhallgató.

RCA hüvelyt már láttam, de hát abba nem tudom belegyömöszölni a 3,5-es dugót. :P

2011. febr. 18. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Van olyan is. www.sini.hu

[link] alsó kép.

Ha ez sem jo használd a kinken lévő kábel konfigurátort.

2011. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A monitorodon lehet hangerőt állítani?

Ha igen, akkor az jó megoldás, amivel mindkettő egyszerre van bedugva.

Ha a hangfal(monitor) szól, akkor nem számít hogy szól a fülhallgató is. Ha meg fülhallgatózni akarsz, akkor lehalkítod a monitort.

2011. febr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
23:30 - Köszönöm szépen, igen, erre gondoltam! :)
2011. febr. 19. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!