Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem találja a routert egyik...

Nem találja a routert egyik pillanatról a másikra. Miért?

Figyelt kérdés

Asus eee típusú notebookom van, közel egy éves, de szerintem már nem garanciális.

A problémám az lenne, hogy ismeretlen oknál fogva, sokszor nem töltötte be a honlapokat, holott a jelerősség kiváló volt.Ezúttal is ez történt, így újra indítottam mint mindig.Az eredmény az lett, hogy mostmár semmilyen internetet nem talál, pedig itt ülök a router mellett.Érdekes módon másik gépről működik, tehát nem ez a probléma.Mégis mit tehetnék?Már újraindítottam 2szer, letiltottam a wifit, minden, nem használ semmit..:S


2011. febr. 21. 18:38
 1/1 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg frissíteni a drivert. Le lehet tölteni az asus honlapjáról a megfelelő drivereket. Ha a frissítés nem jár sikerrel, akkor távolítsd el, és tedd fel a frissen letöltött változatot. Ha ez sem használd, telepítsd újra az egész gépet. Amúgy manapság a műszaki cikkekre 2 év garancia van, sztem keresd elő a garancialevelet, és próbáld bevinni, nekem is eee pc-m van, és arra is 2 év a gari. Sok sikert!
2011. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!