Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Feltöltöm az aksikat, erre a...

Feltöltöm az aksikat, erre a fényképezőgép azt írja, hogy cserélje ki az elemeket.2db kell bele. Van 4. Ugyanannyi idősek. Az aksik használódhattak el vagy a fényképezőgép a rossz? Egyik pillanatról a másikra kezdődött.

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 11:58
 1/2 anonim válasza:
hasonló problémám van. TELJESEN ÚJ GÉP! megvettem új elem és 2-3 kép készítése után lemerül,hogy miért van nemtudom..
2011. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Helló! Sajnos ez ilyen. Nekem a Canon A550-em csinál ilyent. Az újratölthető akksik télen még hamarabb adják meg magukat. Használj tartós elemet(ami nem tölthető de a névleges feszültsége pár tized volttal több), nekem azzal rendesen működik!
2011. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!