Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan reklám amit szeretsz...

Tinker Bell kérdése:

Van olyan reklám amit szeretsz és amit nagyon utálsz?

Figyelt kérdés
Melyek ezek?
2011. febr. 25. 12:40
1 2
 1/11 anonim válasza:

Én rühellem az összes betétes, tamponos, joghurtos reklámot!

Ami tetszik?

Az a focis, amiben egy amerikai idősebb színésznő szerepel, Betty White amikor azt mondja, hogy :

-Anyád nem ezt mondta az éjjel!

Meg nem mondom, mit reklámoz! sosem tudom a jó reklámoknál, mit reklámoznak, csak a sztori marad meg bennem!

2011. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Utálok egy bizonyos gyógyszerreklámot, amit mostanában folyton nyomatnak, és nagyon idegesítően, természetellenesen beszélnek benne a szereplők. Főleg az utolsó mondat bosszant: "Hamarabb visszamehettem dolgozni..." :))


Ami tetszett, az egy régebbi reklám, pelust reklámoztak benne. Egy cuki, kalapos kislány van benne, akit az apja elvitt az állatkertbe. A kiscsaj folyton valami itókát szivornyázik, a végén megijeszti egy majom, és az apja nyakába pisil... vagyis pisilne, de hát védi a pelus. Azért bírtam, mert jól megrendezett, aranyos reklám volt.

2011. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
OTP összest imádom. Régen volt OTP Direkt reklám, Csöre Gábor volt benne - na, azt egyenesen imádtam! A Pöttyös Guru reklámja is jó. Emese és Zoltán is nagyon jók. A Brise reklámja, mikor a kiscsákó ül a retyón, és elmésen megjegyzi, hogy "Hú, de büdi!" - hát attól szakadnak az idegeim...
2011. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A T-mobile mókusos reklámja volt a kedvencem, kár hogy már nem adják.

Amit utálok az a maggis paradicsomleves reklám, amiben az asztalnál nyújtogatják a nyelvüket, és a füstlis reklám "picim hol vagy..."-ezt egy 8 év körüli gyerekre mondja a nő.

2011. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Úgy látom, hasonló az ízlésünk reklámok terén!


Első! A focis reklám a Snickers-é. Kivagy, ha éhes vagy? =o)


Második! A Normaflore reklám engem annyira nem irritál, a Robitusin annál inkább! A pelusos reklám tényleg haláli volt! =o)


Harmadik! A bankos reklámok nekem is tetszenek, valóban jók! =o)


Negyedik! A Maggis reklámot én is utálom! =o)


Ami kifejezetten a kedvencem a Kinder tojásos reklám : "-Nem! Az egy markoló!" Haláli!


Amit pedig egyszerűen rühellek, azt mostanában kezdték nyomatni, nem is tudom mit reklámoz, egy kiscsaj mondja az aranyhalnak, hogy mit akar, aztán a végén, amikor már megkapott mindent, akkor be akarja darálni. Undorító! Na az új Always reklámról meg ne is beszéljünk!


Köszönöm, hogy válaszoltatok! Várok még néhány kedvelt és utált reklámot!


Szép estét! =o)

2011. febr. 25. 18:54
 6/11 anonim válasza:

én a gyógyszeres reklámoktól hányok kaja közben..

a sziget reklámot bbejöttek

2011. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
M&M's reklámja az nagyon bejön!! tetszik még a Flora margarinos, amiben Hernádi Judit szerepel
2011. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
aham.a Mcdonald's az zsír:Dmeg volt a old spice-os.férfi vagyok.:D
2011. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vámház körút 9! Na mi van ott???
2011. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az az ékszerház

utálom az összes reklámot amúgy mert elmegy vele az idő. ugyis elkapcsolok ha reklám van csak ha lusta vagyok odanyulni a kapcsolóér akkor nem.

2011. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!